telewizja

Po programie Kanapowcy zniknął z sieci i poszedł na terapię. Teraz uczestnik zabrał głos. Jak wygląda?

2024-04-30 7:33

W telewizji TTV trwa obecnie kolejny sezon programu Kanapowczynie. Kilka lat temu w podobnym formacie odchudzali się panowie. W trzeciej edycji show Kanapowcy mogliśmy śledzić m.in. postępy Kuby Solczaka. Ten po udziale w programie zniknął z sieci. Teraz powraca. Powiedział, co u niego słychać i pokazał, jak wygląda.

Kanapowcy pomogli mu schudnąć. Jak wygląda dziś?

Odchudzanie nie jest najprostszym procesem. A już w szczególności, gdy do zrzucenia ma się kilkadziesiąt kilogramów. O tym doskonale wiedzą uczestnicy programów Kanapowcy Kanpowczynie. To w tych formatach widzowie TTV mogą śledzić losy bohaterów, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy. Pod opieką trenera Krzysztofa Ferenca, sztabu specjalistów i pod okiem kamer śmiałkowie walczą o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę. Wielu z nich udaje się to osiągnąć i faktycznie odmieniają swoje życie. Obecnie na ekranach możemy oglądać kolejny sezon programu Kanapowczynie, w którym odchudzają się panie. Jednak zanim ten format wszedł do TTV, stacja wyprodukowała kilka edycji show Kanapowcy, gdzie kilogramy zrzucali panowie. W trzeciej edycji formatu mogliśmy śledzić m.in. losy 19-letniego Kuby. Jak wygląda obecnie?

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Kuba Solczak z Kanapowcy 3 zabrał głos

Trzecia edycja programu Kanapowcy była chyba jedną z najmocniejszych. Nie brakowało w niej nie tylko odchudzania, ale i emocji i konfliktów. Sporą uwagę widzów zwracał m.in. Kuba Solczak. Chłopak miał wówczas 19 lat, pracował w kawiarni i studiował. W programie udało mu się zrzucić sporo kilogramów, choć oczywiście nie było to łatwe. Teraz Kuba powrócił po latach i postanowił powiedzieć kilka słów prawdy. W TikToku, który pojawił się na jego profilu zdradził, że celowo na jakiś czas wycofał się z przestrzeni publicznej. Było to związane z jego powrotem do wagi sprzed programu. Chłopak z powrotem przytył bowiem kilkadziesiąt kilogramów. I czuł, że zawiódł internautów i osoby, które wspierały go w show Kanapowcy. Teraz wraca do sieci. Podzielił się również informacją o tym, że od ponad roku jest w terapii, a obecnie przygotowuje się do operacji bariatrycznej. Trzymamy za niego mocno kciuki i życzymy wszystkiego, co najlepsze!