Polska Od Kuchni 2022

i

Autor: materiały prasowe Wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie Polski

Polska Od Kuchni 2022 - szykuje się NAJWIĘKSZE POLSKIE WESELE! Sprawdź jakie atrakcje czekają 10 lipca

2022-07-07 13:44

Wyjątkowe wydarzenie na kulinarnej mapie Polski. Co tydzień w innym województwie Koła Gospodyń Wielkich prezentują swoje tradycyjne dania podczas ogólnopolskiego festiwalu. Tym razem impreza zawita do Opola. Jakich atrakcji można się spodziewać i kiedy odbędzie się Największe Polskie Wesele? Szczegóły w artykule.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni”

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od Kuchni” to wyjątkowe wydarzenie przygotowane z myślą o szerzeniu dziedzictwa kulinarnego, promowaniu zdrowego stylu życia, edukacji ekologicznej oraz pielęgnacji polskiej kultury i tradycji. Wydarzenie odbywa się kolejno w każdym z województw - wstęp jest bezpłatny. Na każdym z festiwali czeka na Was pyszne jedzenie, ogromna porcja wiedzy, świetna zabawa, niezapomniane przeżycia i ciekawe nagrody.

W najbliższą niedzielę (10 lipca) impreza zawita do Opola. Jedną z atrakcji będzie konkurs Miss Wdzięku, w którego jury zasiądzie Miss Polonia 2020/21 Natalia Gryglewska. Odbędą się również pokazy kulinarne prowadzone przez Kubę Steuermarka połączone z degustacją dla uczestników. Nie zabraknie też konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę podczas dwóch koncertów zespołu Horyzonty oraz duże ilości darmowego jedzenia. W konkursie kulinarnym KGW z całego woj. opolskiego przygotowały między innymi: korowaj weselny, kaczkę w wielu wydaniach oraz inne weselne przysmaki.

Wielki finał wydarzenia odbędzie się z kolei 1 października na błoniach PGE Narodowego. W planach między innymi NAJWIĘKSZE POLSKIE WESELE. Więcej o wydarzeniu Polska Od Kuchni znajdziecie na www.festiwalpolskaodkuchni.pl

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Co wiesz o polskich zwyczajach weselnych?

Znasz polskie weselne zwyczaje?

Pytanie 1 z 10
Młoda para jest witana na sali weselnej: