Polska od kuchni

i

Autor: VOX FM

„Polska od Kuchni” w Gorzowie Wielkopolskim. Największy niedzielny obiad i plejada gwiazd polskiej sceny muzycznej

2023-05-26 10:46

Drugim punktem na mapie festiwalu "Polska od kuchni" był Gorzów Wielkopolski. Byliśmy świadkami konkursów oraz licznych koncertów znanych i lubianych gwiazd. Podczas wydarzenia nie zabrakło także strefy VOX FM!

Festiwal „Polska od Kuchni” w Gorzowie Wielkopolskim odbył się, w niedzielę 21 maja na Starym Rynku. Na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji m.in. pokazy i warsztaty kulinarne Karola Okrasy, pyszne regionalne potrawy do skonsumowania, wybory Miss Wdzięku, sielska strefa wypoczynkowa, konkursy oraz koncerty. Na scenie zobaczyliśmy DJ Adamusa, Króla Latino - Skolima, Filipa Lato, Pięknych i Młodych, Blankę i innych.

Podczas tegorocznej edycji festiwalu „Polska od Kuchni” do 10 miast zawita także ekipa VOX FM. Po raz pierwszy swoją strefę wystawiliśmy właśnie w Gorzowie Wielkopolskim.

Co w strefie VOXa?

Od godziny 12:00 do 16:00 prowadziliśmy audycje na żywo z wydarzenia. W godzinach 12:00-13:00 relacjonowaliśmy, co się dzieje podczas festiwalu. W strefie VOX FM można było poczuć się jak w radiu i zobaczyć jak wygląda radio od środa, a nawet spróbować swoich sił przed mikrofonem! W ciągu dnia dziennikarz radia VOX FM Kamil Rutkowski dbał o atmosferę na gorzowskiej scenie na Starym Rynku w trakcie festiwalu.

Kolejne imprezy festiwalu "Polska od kuchni" odbędą się w Stalowej Woli (28.05) oraz w Łomży 4.06) i na tej ponownie zawitamy ze strefą VOX-a!