Golec uOrkiestra - Biesiady

i

Autor: AKPA

Polskie Biesiady 2023 - TRASA. Kiedy i gdzie odbędą się koncerty?

2023-07-28 14:12

Polskie Biesiady to nowa trasa koncertowa TVP. Jak wskazuje nazwa, będzie to masa muzyki, tańców i dobrej zabawy, które mają łączyć Polaków. Premierę wydarzenia zaplanowano na sobotę 17 czerwca. Sprawdź, kto wystąpi i gdzie odbędą się Polskie Biesiady 2023.

Telewizja Polska szykuje się do premiery swojego nowego programu rozrywkowego. Będą to Polskie Biesiady łączące Polaków poprzez muzykę, śpiew i dobrą zabawę. TVP2 zapewnia, że dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń i swojskiej atmosfery. Program będzie skierowany do wszystkich bez względu na wiek, wykształcenie czy status społeczny. Taka forma biesiady ma skłaniać do wspólnej zabawy ponad podziałami. Poza występami artystów będzie też czas na wiele atrakcji, takich jak nauka gwary oraz regionalne anegdoty i żarty. Premiera koncertów z trasy Polskie Biesiady odbędzie się już w sobotę 17 czerwca. Zobacz poniżej w jakich miastach zawitają Polskie Biesiady!

Zobacz także: Roztańczona Polska 2023 - trasa, miasta, artyści? [HARMONOGRAM]

Czy Polacy kochają wesela [SONDA] | Wesele Marzeń VOX FM

Polskie Biesiady 2023 - trasa, miasta

Każdy koncert transmitowany będzie na żywo w telewizji na antenie TVP2 w każdą sobotę o godzinie 20:00. Prowadzącymi koncerty Polskie Biesiady 2023 będą: Anna Popek, Izabela Krzan, Rafał Brzozowski, Kajra ze Sławomirem, Marek Sierocki i Robert Rozmus. Gwiazdy zawitają między innymi na Śląsku w Rybniku i w Pszczynie, w świętokrzyskiej Tokarni, w Warszawie, w Małopolsce u podnóża gór, w mazowieckiej Iłży, na Mazurach oraz w Chełmie na Lubelszczyźnie.

Zobacz również: 10 hitów disco polo, które królowały w Polsce na przełomie wieków

Polskie Biesiady 2023 - gwiazdy, kto wystąpi?

Program Polskie Biesiady ma na celu łączenie poprzez muzykę, dlatego usłyszymy tam wiele hitów, przy których Polacy bawią się na weselach, czy wszelkiego rodzaju imprezach. Wystąpi wiele polskich gwiazd i zespołów regionalnych. Repertuar jest zróżnicowany, a plejada gwiazd bardzo szeroka. W programie wezmą udział m.in. Maryla Rodowicz, Helena Vondráčková, Halinka Mlynkova, Krystyna Giżowska, Kuba Szmajkowski, grupa Pectus, Golec uOrkiestra, Staszek Karpiel-Bułecka, Maciej Miecznikowski, Czerwone Gitary, Trebunie-Tutki, Kukla Band i oczywiście lokalne zespoły. Artystom będzie towarzyszył siedmioosobowy zespół oraz chórek. 

Zobacz także: Najseksowniejsze wokalistki pop. Ogień nie tylko na scenie! TOP 10