metamorfozy

Popularna gwiazda zmieniła się nie do poznania! Nie zgadniecie kto jest zdjęciu

2024-06-16 10:56

To, że ludzie się zmieniają nie jest raczej niczym zaskakującym. Jednak, gdy ktoś zmienia się do tego stopnia, że dziś trudno go rozpoznać na starych fotkach, to już prawdziwy wyczyn. A tak stało się w przypadku popularnego polskiego aktora. Czy jesteście w stanie odgadnąć kto jest na zdjęciu? Przeszedł niezłą metamorfozę.

Ten gwiazdor mocno się zmienił

Polski showbiznes widział już wiele metamorfoz. Tym bardziej, że niektóre gwiazdy bardzo chętnie korzystają z usług medycyny estetycznej. Polscy celebryci poprawiają sobie niemal wszystko. Jedni zmieniają sobie rysy twarzy, inni powiększają biust i pośladki, a niektórzy całkowicie wymieniają sobie uśmiech. Są jednak tacy, którzy zmienili się w sposób naturalny (a przynajmniej na to wygląda). Tak jest w przypadku popularnego polskiego aktora, którego można było zobaczyć m.in. w takich produkcjach, jak Samo życieMajkaZłotopolscy czy Na dobre i na złe. Gdy spojrzy się na jego stare zdjęcia, a potem zestawi z jego obecnym wizerunkiem, to aż trudno uwierzyć, że nadal mówimy o tej samej osobie. W tym niemałą rolę miał na pewno upływający czas, ale i ciężka praca na siłowni.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Tomasz Ciachorowski kiedyś i dziś. Mocno się zmienił

Tomasz Ciachorowski to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Fanki seriali i filmów go uwielbiają. Jest bowiem niezwykle przystojny, a czas zdecydowanie mu służy. Tomasz Ciachorowski na przestrzeni ostatnich lat bardzo mocno się zmienił. Z mężczyzny, który miał raczej przeciętną budowę i nosił okulary, wyrósł na prawdziwego przystojniaka! Wystarczy porównać jego dawne zdjęcia, które otwierają poniższą galerię, z obecnymi fotkami, którymi dzieli się w sieci. Tomek Ciachorowski mocno bowiem przypakował i jego klata robi wrażenie na niejednej fance. Musiał w to z pewnością włożyć sporo pracy, która zdecydowanie jest godna podziwu! Sami zobaczcie poniżej.