Popularny uczestnik programu Love Island grał kiedyś w filmach dla dorosłych! Miał co pokazać?

i

Autor: materiały prasowe, xes.pl

telewizja

Popularny uczestnik programu Love Island grał kiedyś w filmach dla dorosłych! Miał co pokazać?

2024-05-17 14:23

To się nazywa kariera! Z filmów dla dorosłych trafił na Love Island. Mowa o Dominiku Sucharskim, czyli uczestniku pierwszej edycji programu. Nie wszyscy zdawali sobie sprawę z jego przeszłości, a okazuje się, że chłopak robił w branży filmów dla dorosłych całkiem pokaźną karierę. Gdzie można go zobaczyć?

Dominik z Love Island grał w filmach dla dorosłych!

Jakiś czas temu zakończyliśmy kolejną edycję programu Love Island. Widzowie mogli oglądać już dziewiąty sezon randkowego reality show, w którym oczywiście nie brakowało emocji. Jednak na długo przed tym, zanim powstało Love Island 9 na ekranach oglądaliśmy pierwszą edycję programu. Ta wzbudziła w Polsce niemałe kontrowersje i sporo działo się w komentarzach w sieci. Co oczywiście jest zrozumiałe. Nie wszyscy zdawali sobie jednak sprawę z tego, że jeden z uczestników Love Island skrywa dość nietypową przeszłość. Dominik Sucharski, który pojawił się w randkowym reality show, na długo przed starem pierwszego sezonu Love Island robił karierę w zupełnie innej branży. Chłopak występował bowiem w filmach dla dorosłych! I to w naprawdę mocnych produkcjach.

Tak mieszkają rolnicy i rolniczki 11 edycji programu Rolnik szuka żony vox

Zanim trafił do Love Island grał w filmach dla dorosłych

Czy nagość robi jeszcze w dzisiejszych czasach na kimkolwiek wrażenie? Chyba coraz mniejsze, ponieważ w mediach społecznościowych nie brakuje roznegliżowanych zdjęć gwiazd, na których niektóre z nich są niemal nago. Jednak występowanie w filmach dla dorosłych jest już jednak czymś, czego raczej nie spodziewalibyśmy się po naszych znajomych czy gwiazdach showbiznesu. Dlatego nie dziwi, że niektórych informacja o tym, że Dominik SucharskiLove Island grał w filmach dla dorosłych dość mocno poruszyła. Chłopak przyznał się do tego sam w jednym z odcinków programu Love Island. Okazuje się, że uczestnik randkowego reality show występował w produkcjach jednej z polskich firm, które kręcą tego typu filmy. Można go zobaczyć w kilku z nich. Wówczas nie miał jeszcze na klacie charakterystycznego tatuażu. Miał za to inne umiejętności, które pokazywał na ekranie... Jednak ich ocenę pozostawimy Wam. Miłego seansu!