Pozytywnie albo Wcale

i

Autor: materiały prasowe Najnowsza produkcja od Pozytywnie albo Wcale! Już niedłuo premiera "Raduj się"

Pozytywnie albo Wcale z najnowszą produkcją! "Raduj się" w wakacyjnym klimacie czy będzie hitem lata?

2022-06-07 10:49

O miano hitu lata co roku walczy wiele piosenek, a każdy artysta marzy o tym, by taki tytuł przytulić. Nie dziwi więc, że w okresie tuż przed wakacjami pojawia się tak dużo premier. Wśród nich najnowsza propozycja od grupy Pozytywnie albo Wcale. Kiedy premiera?

PAW czyli "Pozytywnie albo Wcale" to projekt muzyczny Szymona Samulaka, który, zadebiutował piosenką pt. "Idę na szczyt" w 2015r. Utwory artysty cieszą się popularnością w całej Polsce, Paw od początku istnienia wciela się w różne role w swoich produkcjach, a jest już ich ponad 20 wraz z teledyskami. Na swoim koncie ma wygrany casting z serii imprez Polo TV - „Discopolowanie” oraz dwukrotne wyróżnienie na przeglądzie zespołów disco-polo w Jabłonnej czy na Festivalu Disco Mazovia Mościbrody 2016.

"Pozytywnie albo Wcale" słynie z ogromnego scenicznego show, artysta zagrał liczne koncerty u boku największych gwiazd oraz nagrał z ikoną muzyki disco polo - Marcinem Millerem zapowiedź do Roztańczony PGE Narodowy.

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022

Pozytywnie albo Wcale - nowy numer

Piosenka pt. "Raduj się" swoim tekstem przekazuje pozytywne przesłanie do odbiorcy, a dodatkowo teledysk stworzony w wakacyjnym klimacie pozwala choć na chwilę zatrzymać się i cieszyć chwilą.

Artysta niejednokrotnie udowodnił, że jego twórczość wpływa pozytywnie na słuchaczy i tym razem piosenka przekazuje ważne motto "życie przecież jedno jest, daj ze mną na luz, a poczujesz życia blues..". Czego chcieć więcej? Wakacyjny blues w wykonaniu Szymona z radością zagości w twoim domu! Premierę odbędzie się 10 czerwca (piątek) na kanale Lemon Records na YouTube.