Gorąca nowość od zespołu Playboys! Kuba Urbański zdradził nam sekrety numeru Król

i

Autor: Instagram.com/kubaplayboys

EXCLUSIVE VOX FM

Gorąca nowość od zespołu Playboys! Kuba Urbański zdradził nam sekrety numeru "Król"

2023-09-15 11:47

Fani disco polo już dziś będą mogli usłyszeć najnowszy kawałek zespołu Playboys pt. "Król". Do piosenki powstał wyjątkowy teledysk, w którym nie zabraknie słońca. Jak powstał ten numer i czego możemy się po nim spodziewać? Kuba Urbański specjalnie dla voxfm.pl ujawnił szczegóły swojej najnowszej piosenki.

Playboys - "Król" premiera piosenki

Piątek będzie dla fanów disco polo dniem pełnym emocji. O 17:00 swoją premierę w sieci ma mieć najnowszy numer zespołu Playboys pt. "Król". Już teraz po opublikowanych w sieci fragmentach wiadomo, że w piosence nie zabraknie energii i całej masy słonecznych kadrów, które będą przypominały o wakacyjnych i letnich chwilach, które niestety powoli odchodzą w zapomnienie. Jak wyglądał sam proces powstania piosenki? Tę tajemnicę Kuba Urbański z Playboys zdradził specjalnie dla czytelników voxfm.pl. Okazuje się, że o wyborze tego kawałka do publikacji zdecydowali sami DJe!

Kuba z zespołu Playboys: Dzięki pandemii mam córeczkę!

To osoby, które bawią ludzi na największych imprezach w Polsce. Pierwszy raz wysłałem przedpremiery do kilku osób, a wiec można powiedzieć, że przeprowadziłem badanie i padło na ten numer. Właśnie dlatego postanowiliśmy go wydać

- mówi w rozmowie z voxfm.pl Kuba Urbański z zespołu Playboys.

W tekście do numeru możemy usłyszeć m.in. bardzo wymowne zdanie "A ja będę twym królem, ucałuję cię czule". Nie bez powodu.

To piosenka z dedykacją dla wszystkich Królewn i Królów życia, bo przecież każdy z nas nim właśnie jest! Jak to mówią - każdy jest Panem i Królem swojego podwórka. Było chyba takie przysłowie! Utwór bardzo żywiołowy, taneczny, a w teledysku każdy znajdzie coś dla siebie! Zarówno Panie jaki Panowie. Jest na co popatrzeć. Oj jest

- zdradza nam Kuba Urbański.

I trzeba przyznać, że w teledysku jest naprawdę gorąco.

Teledysk Playboys - "Król"

W teledysku do piosenki "Król" widzimy zarówno dziewczyny w bikini, jak i panów w skąpych strojach. W kawałku bez koszulki pojawią się nawet sami członkowie zespołu Playboys! Cytując Kubę Urbańskiego: "Trzeba to zobaczyć a utwór koniecznie dodać do swojej imprezowej playlisty"!

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"