Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

i

Autor: Prime MMA Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALK. Kto, o której godzinie walczy? [ROZPISKA, LISTA]

2022-10-01 17:52

Kolejność walk na Prime MMA 3 to jedna z kwestii, która mocno intryguje polskich internautów. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o kolejność walk Prime MMA 3 1.10.2022? Kto, o której walczy? Kto, w jakiej kolejności da walkę na Prime MMA 3? Niewątpliwie największe emocje wzbudza walka Kamerzysty z Kubą Lasikiem. Zawodnicy stoczą pojedynek w budce telefonicznej. Jedną z elektryzujących walk jest również pojedynek Bagietki z Robalinim, którego znają internauci. Zawodnicy od kilkunastu miesięcy mają konflikt i postanowili rozwiązać go w okrągłej klatce.

Spis treści

 1. Prime MMA 3 - kolejność walk
 2. Prime MMA 3 - godzina

Prime MMA 3 KOLEJNOŚĆ WALKktokiedy walczy? Jak wygląda sytuacja w tym temacie, jeśli chodzi o Prime MMA 3Kolejność walk, czyli rozpiska ze wszystkimi starciami bardzo interesuje polskich internautów. Zainteresowani są szczególnie kwestią tego, kiedy walczy Bagietka z Robalinim i Kamerzysta z Kubą Lasikiem. Szukają też kiedy walka Zbirańskiej z Hornik. Duże emocje wywołuje również sportowy pojedynek. Kolejność walk Prime MMA 3 1.10.2022 ważna jest także ze względu na Dawida Rutkowskiego, który przyjął wyzwanie i zmierzy się z Piotrem Pająkiem. Po kilku miesiącach od porażki z Mini Majkiem do klatki wraca Big Jack. Teraz niskorosły zawodnik stoczy pojedynek z Little Johnnym. Ktoo której godzinie walczy na Prime MMA 3?

Kto wygrał Prime MMA 3? WYNIKI wszystkich WALK Prime MMA na żywo 1.10.2022

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Prime MMA 3 - kolejność walk

Prime MMA 3kolejność walk interesuje internatów czekających z dużą niecierpliwością na walkę wieczoru. Fani szczególnie jej wyczekują, bo gwiazda Teamu X zmierzy się z jedną z najpopularniejszych influencerek na Instagramie. Ciekawi także to, jak będzie przebiegać pierwsza w Polsce walka w budce telefonicznej oraz to, jak w drugim pojedynku poradzi sobie Bagietka. Oto oficjalna kolejność walk na Prime MMA 3:

 1. Mateusz Tarzan Leśniak - Kacper KaJMaNo Kabara
 2. Michał Cichy - Adrian Cios
 3. Wiola Kotelecka - Magdalena Maluba Lubacz
 4. Mikołaj Vandal Rdzanek - Tomek Olejnik
 5. Maciej Big Jack Jarema - Jan Little Johnny Kempisty
 6. Sebastian Nowak - Maciej Rataj
 7. McKsiąże - Kubaoxo
 8. Dagmara Szewczyk - Dominika Rybak
 9. Michał Bagietka Gorzelanczyk - Patryk Robalini Śliwa
 10. Piotr Pająk - Daniel Rutkowski
 11. Martyna Pysia Zbirańska - Paulina Hornik
 12. Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak - Kuba Lasik: walka w budce telefonicznej

Prime MMA 3 - godzina

Godzina Prime MMA 3 interesuje wiele osób, choć nie jest tajemnicą, że większość postanowiła ustawić sobie przypomnienie w telefonie. Prime MMA 3 PPV rozpocznie się punktualnie o 20:00, a pierwszej walki spodziewać się możemy w okolicach godziny 20:20. Ostatnia walka rozpocznie się w okolicach godziny 00:00.

Sonda
Kto wygra walkę Don Kasjo - Popek na Prime MMA 4?