Prime Show MMA 1. Dawid Narożny: Zrobię wszystko żeby po walce móc wyjść z dłonią uniesioną do góry

i

Autor: Instagram.com/dawidnarozny Prime Show MMA 1. Dawid Narożny: Zrobię wszystko żeby po walce móc wyjść z dłonią uniesioną do góry

Prime Show MMA 1. Dawid Narożny: Zrobię wszystko żeby po walce móc wyjść z dłonią uniesioną do góry

2022-01-04 20:24

Dawid Narożny to wokalista disco polo, który weźmie udział w pierwszej, w historii gali Prime Show MMA. Nowa federacja freakowa organizująca celebrytom bójki na zasadach mieszanych sztuk walki startuje już 19 lutego 2022. Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi traktuje wyzwanie bardzo serio i szkoli się pod okiem mistrza MMA.

Prime Show MMA 1 odbędzie się 19 lutego w Atlas Arenie w Łodzi. Wśród uczestników pojedynków będzie Dawid Narożny. Wokalista, który niegdyś występował z zespołem Piękni i Młodzi, a od dwóch lat działa solo, ma na koncie takie piosenki, jak np. „Prezent” czy „Galaktyczny lot”. Piosenkarz skrzyżuje rękawice z popularnym YouTuberem i zwycięzcą walk MMA. Przeciwnikiem Dawida Narożnego będzie Adrian Medusa Salamon. Narożny postanowił podejść do tego starcia profesjonalnie i w pocie czoła przygotowuje się do bójki. Nawet w ostatni dzień 2021 roku trenował pod okiem utytułowanego zawodnika Oskara Stachury.

„Tak naprawdę na przygotowania zostało niewiele czasu ale zrobię wszystko co w mojej mocy żeby po walce móc wyjść z dłonią uniesioną do góry” - zapienił swoich fanów na Instagramie Dawid Narożny.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM. Podsumowanie 2021 roku. Kto zwyciężył w Best 100?

Sonda
Prime Show MMA. Dawid Narożny czy Medusa - kto wygra?
Piękni i Młodzi NOWA JA