Prime Show MMA 3. Kiedy i o której godzinie gala? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać za darmo?

i

Autor: Instagram.com/primemma.pl Prime Show MMA 3. Kiedy i o której godzinie gala? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać za darmo?

Prime Show MMA 3. Kiedy i o której godzinie gala? Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać za darmo?

2022-09-27 17:14

Prime Show MMA 3 w Radomiu zapowiada się emocjonująco. W sobotę, 1 października pierwszy raz w historii federacji walka wieczoru będzie należała do kobiet. Widzowie będą mogli obejrzeć także pierwszą w Polsce walkę w budce telefonicznej. Gdzie i o której godzinie oglądać. Ile kosztuje PPV Prime Show MMA 3 i czy walki będą dostępne za darmo?

Gala Prime Show MMA 3 w Radomiu zapowiada w Radomiu odbędzie się w sobotę, 1 października. Start o godzinie 20:00. Wszystko będzie można obejrzeć w Internecie za pośrednictwem PPV. Jednym z najbardziej emocjonujących starć będzie walka w budce telefonicznej. Do tej pory nie było tego na żadnej polskiej fali freak fight'ów. W pojedynku „Kamerzysty" i Lasika nie będzie żadnych zasad i limitu czasowego. Wiele osób będzie śledził to starcie na żywo w Radomiu. Pozostali w Internecie. Ile kosztuje PPV na Prime Show MMA 3?

Prime Show MMA 3. Ile kosztuje PPV i gdzie oglądać za darmo?

Gala Prime Show MMA 3 w Radomiu wzbudza spore zainteresowanie. Wiele osób zastanawia się czy trzeba wykupić PPV czy jednak można obejrzeć transmisję za darmo. Niestety jedyną opcją, w której nie zapłacimy za stream, to wizyta u znajomych, którzy wykupili dostęp online i zaproszą nas na wspólne oglądanie. Podstawowy  Prime MMA 3 PPV kosztuje 34,99,  natomiast wersja premium jest dostępna w cenie 39,99 zł. Licencję można kupić za pośrednictwem strony primemma.tv.

ZOBACZ TEŻ: Prime Show MMA 3. Karta walk pełna zaskoczeń. Sprawdź, kto będzie walczył w Radomiu 1 października

VOX FM – Jazda do roboty 2022