Lewym pasem po obwodnicy Krosna

i

Autor: Canva

Przejechała całą obwodnicę Krosna LEWYM PASEM! Jak zareagowała na "telefon z policji"?

2022-11-10 14:26

To co zrobiła zazwyczaj irytuje wielu kierowców! Kierująca Fiatem Punto zorientowała się, że jedzie po obwodnicy lewym pasem dopiero gdy z niej zjeżdżała. Dlaczego to zrobiła i jak zareagowała na "telefon z policji"? Musicie tego posłuchać!

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Mistrzyni lewego pasa w natarciu! Ania samochodem jeździ od niedawna, a już na koncie ma spektakularny wyczyn - przejechała swoim Fiatem Punto całą obwodnicę Krosna i dopiero zjeżdżając zorientowała się, że zrobiła to lewym pasem. I że to było niekoniecznie zgodne z przepisami... Zwierzyła się z tego swojemu kochanemu mężowi, który o interwencję poprosił ekipę Pierwszej Zmiany:

Proszę obudzić moja żonę Anię. Telefon z Miejskiej Komendy Policji z Krosna .W dniu 12 października tj. Środa prowadzona była akcją Dron.O godz 07.50 do godz 08.15 Pani samochód (...) został nagrany przez drona przejeżdżając cała obwodnicę lewym pasem ruchu. Prawy pas był w tym momencie wolny. Proszę zapytać dlaczego tak zrobiła? I że ma się zgłosić na Komendę może da się coś wyjaśnić. A tak było bo od niedawna jeździ samochodem i mówiła że tak jechała. - napisał w zgłoszeniu. Jak Ania na ten "telefon z policji" zareagowała? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: WPADKA na antenie radia VOX FM! Słuchacz chciał wkręcić żonę, ale ZAPOMNIAŁ o tym

Listen to "Królowa lewego pasa" on Spreaker.

Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi codziennie przed 7:00 rano. Zgłaszać się można poprzez formularz na stronie: pierwszazmianabudziludzi.voxfm.pl. Tam też możecie posłuchać innych wkrętek od Norberta Bieńkowskiego, Konrada Piwowarskiego i Pawła Pawelca.

Sonda
Irytuje Cię blokowanie lewego pasa?

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów