Przemek Mortka Brylant i Zenek Martyniuk

i

Autor: Kolaż na podstawie screen shotów z YouTube: Disco Polo Lajf oraz Facebook Przemysław Mortka Brylant Hit Zenka Martyniuka w pielgrzymkowej odsłonie

Przez Twe Oczy Zielone zespołu Akcent w pielgrzymkowej odsłonie! Zobacz co śpiewa Przemek z zespołu Jagoda i Brylant

2022-08-11 15:03

Na co dzień z siostrą podbija scenę disco polo jako Jagoda i Brylant. Na zamieszczonym w sieci nagraniu poznajemy go z zupełnie innej strony. Przemek Mortka śpiewa na nim największy przebój zespołu Akcent, ale zamiast o zielonych oczach są wersy o... Maryi. Zobaczcie sami to wideo!

Pielgrzymka w rytmie disco polo?

Jak co roku w sierpniu pielgrzymi z całej Polski ruszyły w drogę na Jasną Górę. W zależności od tego z jakiej części kraju ruszają, potrafią iść nawet kilkanaście dni. Wszystko po to, by 15 sierpnia razem z innymi wziąć udział w uroczystościach Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Wśród nich znalazł się również znany artysta disco polo. Przemek Mortka znany z zespołu Jagoda i Brylant wrzucił do sieci nagranie, na którym idzie na czele pielgrzymów i przyśpiewuje do mikrofonu połączonego z przenośnym głośnikiem. Pieśn jest na bardzo znaną melodię, bo fani od razu rozpoznają "Przez Twe Oczy Zielone" zespołu Akcent. Zobaczcie nagranie!

Śpiewamy dla Pana Jezusa ❤️

Dziś 5 dzień pieszej pielgrzymki na Jasną Górę ?

- napisał pod filmikiem.

CZYTAJ TAKŻE: Śpiewa lepiej niż Justin Biebier? "Lonely" w wykonaniu Kacpra z Radomia w zabawie Pokaż na co Cię stać

Pierwsza Zmiana komentuje #2

Którym letnim kurortem jesteś?

Którym letnim kurortem jesteś?

Pytanie 1 z 9
Dzień przed urlopem...