telewizja

Przykra informacja dla fanów Love Island potwierdzona. Już nic nie będzie takie, jak dawniej

2024-06-10 22:25

Program Love Island to jedna z najgorętszych produkcji w telewizji. Nic zresztą dziwnego. To format, w którym uczucie miesza się niebezpiecznie z walką o duże pieniądze. Być może dlatego widzowie tak chętnie śledzą losy uczestników tej produkcji. Za nami 9. sezon Love Island. Co dalej z jednym z ulubionych reality show?

Love Island 10 - kiedy emisja?

Ostatnie tygodnie na antenie TV4 były niezwykle gorące. A wszystko za sprawą Love Island 9. W tym, jak zwykle było bardzo gorąco. W komentarzach w sieci emocje wręcz buzowały. I trudno się temu dziwić, bo nie brakowało ich i na samej wyspie miłości. Uczestnicy mocno odpięli wrotki i nie mieli żadnych zahamowań. Już w pierwszych odcinkach Love Island 9 mogliśmy zobaczyć m.in. pocałunek w trójkącie, który mocno zaskoczył widzów randkowego reality show. Bez echa nie przeszedł też m.in. Adrian "studiuję prawo". Fani Love Island 9 na długo też na pewno zapamiętają chociażby Dana, który w programie zasłynął różnymi dramami. Jak widać - w Love Island 9 sporo się działo. Kiedy zatem zobaczymy kolejny sezon randkowego reality show? Czy Love Island 10 powstanie? Na to w końcu liczą fani.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 10 nieco później. Polsat stawia na nowy program

Widzowie już chwilę po zakończeniu Love Island 9 zaczęli się zastanawiać, czy i kiedy powstanie Love Island 10. Nic zresztą dziwnego. Po tak gorącym sezonie, chciało się więcej emocji. Nieoczekiwanie pojawiły się jednak przecieki o tym, że władze Polsatu chcą, by program chwilę odpoczął i zaskoczył widzów nieco później. Mamy już oficjalne potwierdzenie tej informacji z biura prasowego kanału. Jednak fani Love Island 10 nie będą mogli narzekać. Polsat przygotowuje bowiem nowy program o miłości. A obecnie trwają do niego castingi. Jesienią zobaczymy bowiem nowe show, w którym udział wezmą samotni, dojrzali uczestnicy, którzy na co dzień spełniają się jako rodzice, pracują, prowadzą swoje firmy, oddają się pasjom, kochają życie, ale w ich sercach wciąż jest miejsce na miłość. Stacja poszukuje osób w wieku 38-55 lat. Czy ta produkcja przebije Love Island? To okaże się za kilka miesięcy. Jedno jest pewne. W Polsacie znów nie zabraknie uczucia.