Angelika Żmijewska

i

Autor: Instargram.com/anangelika.zmijewska

Przyznała, że robi to tylko, gdy musi. Angelika z Top Girls w ogniu pytań internautów

2021-01-21 11:30

Pandemia koronawirusa sprawiła, że zarówno artyści, jak fani spragnieni występów na żywo muszą zadowolić się jedynie kontaktem za pomocą mediów społecznościowych. Z takiej formy rozmowy z publicznością skorzystała Angelika Żmijewska z Top Girls. Gwiazda disco polo odpowiadała na pytania internautów, niektóre z nich były bardzo osobiste.

"Cześć, cześć. Jak żyjecie? Tak sobie pomyślałam, że skoro rano brałam udział w „Pytaniu na Śniadanie”, to na wieczór podpowiadam na Wasze pytania. Dawno tu z Wami nie „rozmawiałam”, wiec możecie mnie dziś bombardować pytaniami w komentarzach, o ile jest coś, o co chcielibyście zapytać. Let’s do it!" - napisała Angelika Żmijewska na Instagramie. Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać. Pytania do wokalistki zespołu Top Girls ruszyły lawinowo. Pod postem pojawiło się ponad 200 komentarzy. Sporo z nich dotyczyło wyznań takich, jak np. „Nie mam pytań, ale chce byś wiedziała, że jesteś fantastyczna”. Ale część fanów bardzo interesowało życie prywatne. Najczęściej pytali, czy wokalistka jest singielką lub, czy jest w związku z Miłym Panem. Odpowiedź potwierdzająca związek przyszła z fanpage’u wokalisty. Pojawiło się też zapytanie o prowadzenie samochodu przez Angelikę.

ZAOBACZ TEŻ: Camsautra „Zrób coś dla mnie” przedpremierowo w VOX FM. Kiedy?

„Nie czuje się pewnie za kierownicą, więc raczej wygląda to tak, że kieruje wtedy, kiedy muszę” - odpowiedziała wokalistka.

Angelika Żmijewska opowiedziała też co lubi robić, kiedy Top Girls odpoczywają – „Tańczę, maluję obrazy, oglądam seriale, ostatnio polubiłam jogę” – napisała. Fani dowiedzieli się także, że Angelika uwielbia Arianę Grande i Beyonce.