Pytanie na śniadanie zamieni się w jeden wielki kabaret? To ona ma być nową prowadzącą!

i

Autor: AKPA Pytanie na śniadanie zamieni się w jeden wielki kabaret? To ona ma być nową prowadzącą!

telewizja

Pytanie na śniadanie zamieni się w jeden wielki kabaret? To ona ma być nową prowadzącą!

2024-02-18 21:17

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał! Już niebawem w Pytaniu na śniadanie powitamy nową parę prowadzących. I sam ich dobór może być już dla widzów dużym zaskoczeniem. Według nieoficjalnych informacji w śniadaniówce ma się bowiem pojawić znana artystka kabaretowa i mężczyzna przez lata związany z newsami.

Katarzyna Pakosińska w programie Pytanie na śniadanie?

Zmiany w Telewizji Polskiej jeszcze się nie skończyły. Te w ostatnich tygodniach obejmują praktycznie wszystkie programy nadawane w mediach publicznych. Odświeżono już znacząco skład prowadzących programy informacyjne. Sporo zmian zaszło również w programie Pytanie na śniadanie. Z tego pozbyto się wszystkich prowadzących, których widzowie mogli przez lata oglądać na ekranie. To nie spodobało się oczywiście części oglądających, czemu dali upust w Internecie. Zamiast znanych im twarzy obecnie na ekranach możemy bowiem oglądać nowe pary prezenterów programu Pytanie na śniadanie. Obecni prowadzący Pytanie na śniadanie to Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Niebawem dołączy do nich kolejna para.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Pytanie na śniadanie: Katarzyna Pakosińska i Piotr Jędrzejek

Według zapowiedzi, które pojawiły się ze strony produkcji programu Pytanie na śniadanie już niebawem widzowie zobaczą na ekranach nową parę. Tą mają być "Kasia i Piotrek". Jak wynika z informacji Pudelka - Kasią ma być nie kto inny, jak Katarzyna Pakosińska. To popularna artystka kabaretowa, która słynnie z niezwykłego poczucia humoru i charakterystycznego śmiechu. W ostatnich latach można ją było oglądać w licznych programach rozrywkowych. Tę wersję potwierdzałyby informacje, do których dotarła nasza redakcja. Podczas jednego ze spotkań prowadzonych przez Katarzynę Pakosińską w warszawskiej kawiarni można było zobaczyć telewizyjne kamery. Co mogłoby świadczyć o tym, że przygotowywano materiał do jej zapowiedzi jako prowadzącej Pytanie na śniadanie. Katarzyna Pakosińska w programie miałaby tworzyć duet z prowadzącym Panoramę, którym jest Piotr Jędrzejek. Czy te informacje się potwierdzą? O tym zapewne przekonamy się w najbliższych dniach.