Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? QUIZ

i

Autor: AKPA

SPRAWDŹ SIĘ

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. QUIZ

2024-05-20 10:37

Ich piosenki nuci cała Polska, a miejsca pod sceną zapełnione są zawsze po brzegi. Piosenkarze disco polo, bo o nich mowa, nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów. Jak dobrze ich znacie i czy pamiętacie wszystkie fakty z życia gwiazd? Rozwiążcie nasz quiz i sprawdźcie, czy możecie nazywać się prawdziwymi wielbicielami disco polo.

Śpiewamy ich piosenki, obserwujemy ich na Instagramie i bawimy się na ich koncertach. Gwiazdy disco polo często zajmują sporą część naszego życia. A czy Wy jesteście w stanie przywołać wszystkie fakty z życiorysów piosenkarzy i piosenkarek polskiej muzyki tanecznej? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy quiz, w którym znajdziecie pytania o różnym poziomie trudności. Dotyczą one m.in. o Czadomana, Pięknych i Młodych, a także Radka Liszewskiego. Z odpowiedzią poradzą sobie tylko najlepsi.

Jak dobrze znasz się na polskiej muzyce disco polo? QUIZ

W naszym quizie znajdziecie 10 pytań dotyczących znanych piosenkarzy disco polo oraz ich piosenek. W niektórych pytaniach wyciągnęliśmy mało popularne fakty z ich życiorysów. Czy uda Wam się odpowiedzieć na wszystkie zagadki? Komplet punktów zdobędą tylko najlepsi, ale i 9 punktów będzie bardzo dobrym wynikiem! Sprawdźcie ile uda się Wam wywalczyć.

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski