Poranne Wyjce Najlepszy Koncert Świata

i

Autor: VOX FM Poranne Wyjce zapraszają na Najlepszy Koncert Świata w Radomiu w rapowym stylu.

"Rapdom" czyli rapowe zaproszenie na Najlepszy Koncert Świata 2022 w Radomiu! [POSŁUCHAJ]

2022-06-02 12:31

Znani są z tego, że nie potrafią śpiewać. Teraz udowodnili, że z rapem radzą sobie równie beznadziejnie. Panowie z Pierwszej Zmiany postanowili w oryginalny sposób zaprosić słuchaczy VOX FM na Najlepszy Koncert Świata w Radomiu. Posłuchajcie tego wykonania!

Poranne Wyjce na scenie Najlepszego Koncertu Świata

Nie raz już pokazali, że choć kochają muzykę, to bez wzajemności. Konrad Piwowarski, Norbert Bieńkowski i Paweł Pawelec jednak się tym nie zrażają i jako Poranne Wyjce wystąpią specjalnie dla Was podczas Najlepszych Koncertów Świata. I o dziwo, bardzo Wam się to podoba!

Z okazji nadchodzącego koncertu w Radomiu, stęsknieni za mikrofonem panowie postanowili zapowiedzieć imprezę w swoim stylu. Wyjątkowe nagranie nazwali roboczo "RAPDOM" a posłuchać go możecie tutaj:

Pierwsza Zmiana VOX FM rapuje! Zobacz zaproszenie na koncert w Radomiu

Poranne Wyjce na żywo!

Najwierniejsi słuchacze doskonale wiedzą czym są Poranne Wyjce. To stały punkt programu Pierwsza Zmiana, w którym panowie regularnie masakrują uszy niewinnych osób po drugiej stronie radioodbiornika, jednocześnie mieszając z błotem ulubione kawałki przerabiając w nich tekst na własny. Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec zawyją dla Was na żywo, prosto ze sceny. Wezmą w dłoń mikrofony i wykonają Wasze ulubione przeróbki.

Najbliższy Najlepszy Koncert Świata odbędzie się w piątek w Radomiu. Szczegóły znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

MR. POLSKA x PORANNE WYJCE - ZŁOTE CZEREŚNIE
Sonda
Który z prezenterów Pierwszej Zmiany wyje najgłośniej?

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: