Red Queen i Patryk Pegza (After Party) z gorącą nowością. Kiedy premiera?

i

Autor: Instagram.com/redqueen_band

Red Queen „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)”- przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-01-08 10:53

Red Queen, to pseudonim artystyczny pod którym ukrywa się Joanna Korycka. Wokalistka, która ma na koncie takie utwory, jak np. „Mówisz, że mnie kochasz”, czy „ Za Tobą szalałam, w Tobie się kochałam” skończyła prace nad kolejnym kawałkiem. Utworu pod tytułem „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą. Tylko w VOX FM!

Przy utworze pod tytułem „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)” Red Queen kolejny raz postawiła na współpracę z Patrykiem Pegzą (After Party). „Skończyliśmy nagrania do nowej piosenki, premiera w 2021!” oraz „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)”– czytamy na Instagramie Red Queen.

ZOBACZ TEŻ: Camasutra w studiu! Znamy tytuł nowego kawałka Małgorzaty Główki!

To nie pierwszy utwór, przy którym wokaliści pracują wspólnie. Red Queen i Patryk Pegza mają na koncie wspólne produkcje m.in. utwór „Zagubieni”. Kiedy premiera nowego utworu? „Jestem jedna na milion (drugiej takiej nie znajdziesz)” do sieci trafi w piątek za tydzień, ale jeszcze przed premierą będzie można go posłuchać w VOX FM! W czwartek 14 stycznia po 20:15!

Zenek Martyniuk – piosenki. Jak dobrze znasz kawałki króla disco polo?

Pytanie 1 z 8
Największym hitem Zenka Martyniuka jest utwór „Przez Twe oczy zielone”. Zgodnie z tekstem wokalista chce ukryć ukochaną w: