Rihanna wydała album. „Queen size” kosztuje 1495 dolarów i jest zaledwie 500 egzemplarzy

2021-02-18 17:30 es
Rihanna
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Rihanna przygotowała dla swoich fanów niespodziankę. W końcu premierę ma jej album! Niestety rozczarujemy fanów muzyki, bo tym razem nie chodzi o płytę. Rihanna wydała album ze zdjęciami. Za rozmiar „Queen size” trzeba zapłacić 1495 dolarów! Wyszło zaledwie 500 egzemplarzy, więc trzeba się śpieszyć...

Rihanna w ostatnich latach udowodniła wszystkim, że nie tylko zna się na muzyce. Gwiazda zrobiła karierę jako wokalistka. Jednak szybko dostrzegła swój potencjał i z piosenkarki stała się bizneswoman. Zaczęło się od marki kosmetycznej Fenty Beauty, a później doszła jeszcze - Savage X Fenty, która oferuje bieliznę.

Teraz Rihanna uderzyła w rynek wydawniczy. Gwiazda wydała album!

Rihanna wydała album

Niestety dla fanów jej muzyki będzie to gorzkie rozczarowanie. Tym razem chodzi o album ze zdjęciami. Książka jest dostępna m.in. w rozmiarze Queen Size. Tych największych jest zaledwie 500 egzemplarzy na całym świecie!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Sama książka o wartości 1495 dolarów jest „szyta ręcznie i oprawiona w wyściełaną, specjalnie zaprojektowaną w Japonii tkaninę z perłowym wykończeniem”. Ma 504 strony i zawiera ponad 1000 obrazów oraz dwustronny plakat.

Album Rihanny jest „hołdem dla miłośników i kolekcjonerów mody, muzyki i fotografii” - czytamy na stronie internetowej. To także kronika życia wokalistki. Zapis jej początków na Barbadosie, a później światowych tras koncertowych. Dodatkowo czytelnicy otrzymają ujęcia z "kultowych chwil świata mody, ale też prywatnych chwil z przyjaciółmi i rodziną”. Poza tym umieszczono tam również odręczne listy.