Rodzina Lewandowskich powiększyła się! Lewy: Witaj w domu

i

Autor: Instagram.com/annalewandowskahpba Rodzina Lewandowskich powiększyła się! Lewy: "Witaj w domu"

Rodzina Lewandowskich powiększyła się! Lewy: "Witaj w domu"

2022-03-21 12:10

Z tą decyzją rodzina Lewandowskich zanosiła się od dawna... W końcu - udało się! Do grona Lewych dołączył kolejny członek! "Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem (...)" - napisała w swoich mediach społecznościowych Anna Lewandowska. Kim jest nowy członek rodziny Lewandowskich? Sprawdź!

Czekali, czekali, czekali i w końcu... się doczekali! Do teamu Lewandowskich dołączył kolejny członek rodziny! Z tą decyzją Lewandowscy zanosili się od dawna. W końcu - udało się! W domu najpopularniejszej pary polskiego showbiznesu pojawił się nowy członek rodziny! Anna Lewandowska nie kryje emocji - pochwaliła się wrażeniami na swoim profilu na Instagramie. "Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem, Bella mocno zaciekawiona, a ja... hmm zastanawiam się, jak ustalić logistykę nowych obowiązków. Najważniejsze, że razem, że szczęśliwi, że w końcu w komplecie" - napisała Ania, opisując nowe zdjęcie pełnej rodziny. Kim jest nowy członek rodziny Lewandowskich możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Kim jest Bella Lewandowska?

"Another girl stole my heart" - napisał w swoich mediach społecznościowych Robert Lewandowski, co w wolnym tłumaczeniu oznacza "Kolejna dziewczyna ukradła moje serce". Lewy ma na myśli oczywiście nowego członka rodziny i kolejną lokatorkę płci żeńskiej swojego domu - suczkę Bellę. Rodzina Lewandowskich już od dawna rozmyślała o kupnie psa, jednak problemem była alergia Ani. Rozwiązaniem okazał się pies rasowy z hodowli. Suczka otrzymała imię Bella i od samego początku zawładnęła sercem rodziny. Została ciepło przywitana i - jak widać po zamieszczonych przez Lewandowskich zdjęciach - na brak czułości nie może narzekać. Serdecznie gratulujemy!