telewizja

Rodzinka.pl wróci na ekrany. Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska skoczą sobie na planie do gardeł? Mocne słowa

2024-05-17 15:19

To już oficjalne - aktorzy serialu Rodzinka.pl za kilka miesięcy wrócą na plan, by rozpocząć zdjęcia do kolejnego sezonu tej produkcji. Wiele osób zastanawiało się, co w tej sytuacji zrobią Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy rozstali się jakiś czas temu. Aktor postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska na planie Rodzinki.pl

Jakiś czas temu Internet obiegła oficjalna informacja o tym, że aktorzy z serialu Rodzinka.pl wrócą na plan, ponieważ za kilka miesięcy rozpoczną się zdjęcia do kolejnego sezonu tej produkcji. Ta wiadomość dość mocno ucieszyła fanów "Rodzinki". I trudno się temu dziwić, bowiem Rodzinka.pl to jeden z najpopularniejszych seriali w naszym kraju. Czy jednak zadowoleni są sami aktorzy? Można odnieść wrażenie, że tak. Choć wiele osób zaczęło się zastanawiać, jak będą wyglądały zdjęcia do nowego sezonu, biorąc pod uwagę, że w serialu Rodzinka.pl biorą udział Adam ZdrójkowskiWiktoria Gąsiewska, którzy już kilka lat temu się rozstali. Nie każdy potrafi się bowiem dogadywać ze swoim byłym partnerem. Adam Zdrójkowski postanowił zabrać głos w tej sprawie.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Adam Zdrójkowski o relacjach z Wiktorią Gąsiewską

Adam Zdrójkowski Wiktoria Gąsiewska przez wiele lat tworzyli szczęśliwą parę. Ich dobre relacje można było zobaczyć nie tylko w serialu Rodzinka.pl, ale i na ściankach podczas różnych eventów. Kilka lat temu para się jednak rozstała. Czy w tej sytuacji dawni zakochani nie skoczą sobie do gardeł podczas zdjęć do nowego sezonu popularnego serialu? Adam Zdrójkowski zabrał głos w tej sprawie w rozmowie z Pudelkiem. - Myślę, że jeśli będzie taka chęć z jej strony i produkcji, to na pewno pojawimy się na planie obydwoje. Zresztą teraz w "Algorytmie miłości" graliśmy razem, przez dwa miesiące byliśmy na planie, także relacje są unormowane, wszystko jest okej - przyznał aktor. Jego zdaniem zawód, który wykonują wymaga współpracy, a on sam zdążył się już pogodzić z rozstaniem. - Chyba czas leczy rany i zawód, w którym się kręcimy, jest branżą, gdzie wszyscy są razem, cały czas się spotykają. Trochę niezdrowe byłoby udawanie, że druga osoba nie istnieje, także "do przodu" - stwierdził Adam Zdrójkowski. My życzymy zatem powodzenia!