Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

i

Autor: AKPA Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

Roksana Węgiel gwiazdą disco-polo! Internauci w dużym szoku, gdy TO zobaczyli

2023-12-28 14:17

Roksana Węgiel nie dając szans konkurencji podczas Eurowizji Junior 2018, udowodniła, że ma jeden z najlepszych młodych głosów w Europie. Od tamtego momentu udowadnia, że jest pełnowymiarową gwiazdą, która jeszcze wielokrotnie o sobie przypomni. Roxie od zawsze marzyła o wielkiej karierze, co pokazuje nasze odkrycie! Wykonawczyni hitu Anyone I Want To Be swoją karierę zaczęła w disco-polo!

Roksana Węgiel jako gwiazda disco-polo i to nie żart! Artystka obchodząca osiemnaste urodziny 11 stycznia 2023 już jako kilkuletnie dziecko wiedziała, co chce robić w życiu. Wybrała muzyczną scenę, na której od lat czuje się doskonale. Do tej pory nagrała takie hity, jak Lay Low, MVP, Dobrze jest jak jest, Kanaryjski, Napad na bank z Ekipą Friza, czy zwycięski, Eurowizyjny hit Anyone I Want To Be. Roxie tak naprawdę swoje umiejętności pierwszy raz pokazała będąc na obozie w Chorwacji, gdzie spróbowała swoich sił na konkursie karaoke. Lata temu śpiewając utwór My Cyganie zachwyciła tamtejszych jurorów! Po powrocie do kraju rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne w Jasielskim Domu Kultury i tak rozpoczęła się kariera prawie 9-letniej Roksany. Wtedy też pojawiła się w teledysku discopolowego utworu.

Tak zaczynała Roksana Węgiel. O TAKIEJ karierze marzy wiele osób!

Roksana Węgiel zaczynała w disco-polo

Roksana Węgiel mają zaledwie dziewięć lat pojawiła się gościnnie w teledysku utworu Mam obsesję, grupy Rompey. Muzyczny obrazek piosenki pojawił się w internecie w czerwcu 2014 roku i od tamtego czasu widziało go ponad 770 tysięcy osób. Klip dostał drugie życie po tym, gdy internauci go odkopali, a sama Roxie została dopisana do tytułu wideo. Niektórzy wciąż nie mogą uwierzyć, że tak wyglądały początki artystki, która dziś jest jedną z najjaśniej świecących gwiazd muzyki młodego pokolenia!

Internauci w komentarzach piszą: 

  • Takiego obrotu sprawy chyba nawet Rompey sie nie spodziewał;
  • Kiedy wbijasz tylko dla Roksany ?❤
  • Ale mała roksana nie miała wtedy pojęcia że wygra Eurowizji
  • Ale roxie się zmieniła❤??
  • Kiedy w tytule dodajesz "Roksana Węgiel" bo wiesz że dzięki temu będzie więcej wyświetleń XD

Żona Radka Liszewskiego oczarowała internautów! Razem wyglądają przepięknie [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy Roksana Węgiel ma szansę na międzynarodową karierę?