Roksanie Węgiel oberwało się za nagranie z Dagmarą Kaźmierską. Internauci nie mają dla niej litości

i

Autor: AKPA Roksanie Węgiel oberwało się za nagranie z Dagmarą Kaźmierską. Internauci nie mają dla niej litości

Dramy

Roksanie Węgiel oberwało się za nagranie z Dagmarą Kaźmierską. Internauci nie mają dla niej litości

2024-04-30 23:16

Afery z Dagmarą Kaźmierską ciąg dalszy. Kontrowersyjna “Królowa życia”, która ma za sobą wyrok, wystąpiła ostatnio w Tańcu z Gwiazdami, za co obecnie producenci zbierają niezłe cięgi. Podobnie jak Roksana Węgiel, która przed publikacją artykułu Gońca wrzuciła na TikToka filmik z Dagmarą. Zarówno sam nagranie, jak i opis do niego, stały się pożywką dla internautów.

Roksana Węgiel krytykowana za przyjaźń z Dagmarą Kaźmierską

Roksana Węgiel i Dagmara Kaźmierska wzięły udział w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami. Jak zapewniała jakiś czas temu wokalistka, obie panie mocno się zżyły, choć dzieli je spora różnica wieku (przypominamy, że Roxie ma zaledwie 19-lat). Co więcej – w trakcie emisji zawsze wypowiadała się o Dagmarze bardzo entuzjastycznie, co teraz przysporzyło jej wielu krytyków.

Dla mnie ten program nie będzie taki sam bez niej (...) Ja się z nią najbardziej zżyłam. Z Dagmarą miałam świetne flow, też tak prywatnie poza programem się bardzo zaprzyjaźniłyśmy – obwieściła Roksana Węgiel w rozmowie z Party, tuż po rezygnacji Kaźmierskiej z TzG.

Roxie i Dagmara nagrały też wspólny viarlowy TikTok, który cieszy się oczywiście olbrzymią popularnością… tyle tylko, że negatywną. Internauci zaczęli krytykować Roksanę w komentarzach, zarzucając jej przyjaźń z kryminalistką i promowanie osoby, która nigdy nie powinna zaistnieć w mediach.

- Czemu z osób z kryminalną przeszłością robią gwiazdy

- Parę lat temu ta śmieszna pani zmuszała dziewczyny w twoim wieku do pro*stytucji, za co przesiedziała 10 lat, ale przecież taka ładna, fajna, śmieszna

- Nie rozumiem promowania w telewizji kogoś z wyrokiem i taką przeszłością

- Nie ma to jak lansować się z kryminalistką

… piszą internauci.

SPRAWDŹ TEŻ: Taniec z Gwiazdami: twórcy faworyzują jedną uczestniczkę? W sieci burza. “Ciągle ją lansują”

Taniec z Gwiazdami – jak dobrze pamiętasz poprzednie edycje?

Pytanie 1 z 6
Najpierw coś na rozgrzewkę: w którym roku Taniec z Gwiazdami trafił na antenę Polsatu?
Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w TzG. Lepiej usiądźcie!