telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz dokonał historycznej rzeczy. Fani nie mogą uwierzyć

2024-06-10 7:37

Czegoś takiego w Plutyczach jeszcze nie było! A przynajmniej tak uważają czujni obserwatorzy Andrzeja, czyli bohatera serialu Rolnicy. Podlasie. Ci zauważyli bowiem w ostatnim filmie rzecz, która do tej pory w Plutyczach nie była codziennością. Ba, określili to jako historyczne wydarzenie. Co takiego natchnęło Andrzeja?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zmienia swoje życie?

Kariera, którą prowadzi Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie kwitnie już od kilku lat. Rolnik nie może narzekać na brak popularności, ale i pieniędzy. Od dłuższego czasu oprócz występów w telewizji, prowadzi bowiem również swój kanał w sieci. To na nim widzowie mogą zobaczyć jeszcze dokładniej, jak na co dzień żyje Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie. Choć on sam w związku z ujawnianiem tych sekretów musi mierzyć się z niemałą krytyką. Widzowie mają bowiem do niego szereg uwag. Jeszcze do niedawna czepiali się m.in., że podwórko, które ma Andrzej z Plutycz jest mocno zaniedbane i jest na nim pełno błota. Niezbyt dobrze zdaniem komentujących wygląda też sam bohater Rolnicy. Podlasie. A jakby tego było mało - internauci zarzucają mu lenistwo. Okazuje się jednak, że coś chyba się zmienia.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz ma plan na ogródek. Wszystkie ręce na pokład

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz wziął się do roboty

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie wielokrotnie mógł przeczytać pod filmami zamieszczanymi w sieci, że pracuje zbyt mało i ciągle wysługuje się innymi. To jeden z głównych zarzutów widzów do rolnika. Ci uważają bowiem, że jego brat Jarek uwija się, jak w ukropie, gdy sam Andrzej tymczasem się obija, a i tak przy tym marudzi. Ostatnio doszło jednak do pewnej zmiany. Bohater znany z serialu Rolnicy. Podlasie na najnowszym filmie wziął się bowiem do roboty! To nie umknęło uwadze internautów.

Pierwszy w historii Plutycz filmik, w którym Andrzej napracował się bardziej niż Jarek.

Aż miło patrzeć jak się coś robi idzie do przodu

Były komentarze że Andrzej nic nie robi, to raz się wysilił

- napisali widzowie pod filmem, który wstawił Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie.

Czy w życiu Andrzejka zachodzą zmiany? A może to jednak pokazówka albo wypadek przy pracy i znów długo nie weźmie się do roboty? Pożyjemy - zobaczymy. 

Listen on Spreaker.