Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! Teraz znalazł na nie sposób

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz nie może się od nich odpędzić! Teraz znalazł na nie sposób

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nie miał o tym pojęcia?! Widzowie zdradzili mu sekret

2024-04-22 21:12

Chyba nie ma słynniejszego rolnika w naszym kraju, niż Andrzej z Plutycz. To jego losy co tydzień śledzą widzowie programu Rolnicy. Podlasie. Choć Andrzej dla wielu osób jest kontrowersyjny, to nie można mu odmówić zainteresowania. Fani programu regularnie komentują jego życie. Ostatnio wytknęli rolnikowi pewną sprawę.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nie zna się na gospodarstwie?

Serial dokumentalny Rolnicy. Podlasie już od kilku lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Ci co tydzień z wypiekami na twarzach śledzą losy bohaterów tej produkcji. Sami bohaterowie, którzy biorą w niej udział zyskali sporą rozpoznawalność. Jedną z takich osób jest Andrzej z Plutycz, który cieszy się chyba największym zainteresowaniem widzów. Ci regularnie komentują jego losy w Internecie. Mało tego - do Plutycz odbywają się całe wycieczki. Nie brakuje bowiem osób, które chciałyby poznać bohatera Rolnicy. Podlasie jeszcze lepiej. To umożliwia niejako kanał, który Andrzej z Plutycz prowadzi na You Tube. Regularnie publikuje na nim różne filmy. Ostatnio podzielił się z widzami nowym wideo. Andrzej sieje w nim zboże i zdradza jakie plany ma na przyszłość.

Cała Ja - Cleo

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz w ogniu krytyki

Choć Andrzej z Plutycz Rolnicy. Podlasie nie narzeka na brak zainteresowania ze strony oglądających, to wśród komentarzy najczęściej przeważają słowa krytyki. Internauci mają do bohatera serialu wiele zarzutów. Jednym z nich jest przede wszystkim to, jak Andrzej wygląda i fakt, że zbyt wiele nie robi na gospodarstwie, wysługując się innymi. M.in. takie słowa można przeczytać pod najnowszym filmem, który pojawił się na kanale, który prowadzi Andrzej z Plutycz. Internauci zwrócili jednak uwagę na coś jeszcze.

Chlopie zboże przed siewem się czysci a nie sypie syf prosto z somsieka

Spartolona robota już od samego początkuzasiał plewy owsa razem z nasionami chwastów i słomą a póżniej w żniwa będzie się dziwi czemu herbapol zamiast zboża, najlepsze jest to że on nawet nie wie po co rolnicy czyszczą materiał siewny przed siewem.

Żeby to wiedzieć trzeba być rolnikiem, a nie nie douczonym nierobem celebrytą

- czytamy pod najnowszym filmem Andrzeja.

Myślicie, że Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie faktycznie nie do końca ogarnia? A może był to tylko wypadek przy pracy?