telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ogłaszał radosną nowinę. Skończy się szybciej niż zaczęło?

2024-05-15 13:22

W ostatnich tygodniach widzowie programu Rolnicy. Podlasie mocno ucieszyli się po tym, jak Andrzej z Plutycz ogłosił radosną nowinę. Zanosiło się na to, że w życiu rolnika wreszcie będzie trochę porządku. Okazuje się jednak, że najpewniej wszystko prędko wróci do poprzedniego stanu. W komentarzach zawrzało.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz wszystko zaprzepaści?

Internauci już od kilku lat żyją serialem dokumentalnym Rolnicy. Podlasie, a także bohaterami, którzy się w nim pojawiają. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób jest zdecydowanie Andrzej z Plutycz. I nic zresztą dziwnego. Rolnik jest mocno charakterystyczny, przez co często zbiera krytykę ze strony komentujących w sieci. Część osób uważa bowiem, że Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie nie do końca nadaje się na gospodarstwo. A jakby tego było mało - rolnik zdaniem internautów jest leniwy i często podejmuje nie do końca przemyślane decyzje. Ostatnio wydawało się jednak, że w końcu w Plutyczach dojdzie do zmiany. Przez długi czas widzowie Rolnicy. Podlasie szydzili bowiem z tego, że Andrzej z Plutycz ma niezwykle brudne podwórko. I miało się to zmienić. Czy na długo?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nie zna się na robocie?

W ostatnich tygodniach osoby, które obserwują kanał, który w sieci prowadzi Andrzej z Plutycz mogły zobaczyć, jak podwórko na wsi zmienia się nie do poznania. Zostało ono wyłożone kostką, wszystko zostało uporządkowane i wydawało się, że wreszcie w odcinkach programu Rolnicy. Podlasie gospodarstwo będzie wyglądało, jak z bajki. Okazuje się jednak, że Andrzej z Plutycz świadomie lub nie, chce to chyba zaprzepaścić. Pod ostatnim filmem z jego pracy zaroiło się od negatywnych komentarzy.

Masakra ledwo zrobione podworko, a syf juz jak dawniej Andrzej nawet na betonie zrobi bloto.

Nie ma to jak na świeżo zrobionym podwórku gnój rozrzucić. Gratulacje.

Chlopie nie ośmieszaj się na podwôrku wałek powinienes odłaczyc bo kupy krowie se rozpylasz i znowu robisz syf pod nogami ...

- czytamy pod filmem, który zamieścił Andrzej z Plutycz.

Myślicie, że internauci mają rację i bohater Rolnicy. Podlasie podejmuje nie do końca racjonalne decyzje? A może jednak zrobił to nieświadomie i komentujący niepotrzebnie się czepiają?