telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz podjął ważną decyzję. Padły słowa o młodej i szczupłej kobiecie

2024-05-21 19:21

Chyba żaden rolnik w Polsce nie wzbudza tylu emocji, co Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Ten regularnie pojawia się w telewizyjnym serialu, ale i prowadzi swój kanał w sieci. To tam internauci zamieszczają regularnie komentarze na jego temat. Ostatnio znów zrobiło się gorąco. Poszło o młodą i szczupłą kobietę.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz i młoda kobieta

Już od kilku lat Andrzej z Plutycz serialu Rolnicy. Podlasie wzbudza w sieci ogromne emocje. Rolnik chyba jest jednym z najpopularniejszych przedstawicieli swojego zawodu w naszym kraju. Choć nie przez wszystkich jest on oceniany pozytywnie. Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie regularnie musi mierzyć się z krytyką internautów, a ci mają do niego często szereg uwag. Zazwyczaj zarzucają bohaterowi serialu, że nie jest on zbyt pracowity, a w dodatku nie ma do końca wiedzy o rolnictwie. To przekłada się na liczne sugestie dla Andrzeja z Rolnicy. Podlasie. Ostatnio np. internauci zarzucali mu, że nie ma pojęcia o sadzeniu ziemniaków. Teraz znów postanowili wrócić do ważnego tematu w życiu rolnika, jakim jest kobieta. Andrzej z Plutycz nie raz powtarzał bowiem o tym, że marzy mu się młoda i szczupła dziewczyna.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pozna miłość swojego życia?

Życie bohatera Rolnicy. Podlasie z kobietą u boku na pewno byłoby łatwiejsze. Andrzej z Plutycz mógłby bowiem znaleźć w niej oparcie, a być może i nawet pomoc na gospodarstwie. Wszystko jednak wskazuje na razie na to, że w życiu uczestnika Rolnicy. Podlasie kobiety, jak nie było, tak nie ma. To ostatnio postanowili wytknąć Andrzejowi internauci pod jego ostatnim filmem, w którym rolnik podjął decyzję o rozpoczęciu sadzenia tegorocznych ziemniaków.

wszystko super extra elegancko i luksus , tylko ładnej ,młodej i szczupłej kobiety jak nie było tak i dali ni ma :-((

Jeszcze się nie urodzila

- czytamy pod filmem, który zamieścił Andrzej z Plutycz.

Czy bohater Rolnicy. Podlasie doczeka się w końcu swojej miłości? Tego mocno mu życzymy!