telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz pomoże ojcu? Gienek znalazł się w fatalnej sytuacji

2024-06-20 10:31

Serial Rolnicy. Podlasie to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych produkcji rolniczych w Polsce. To dzięki niemu dowiedzieliśmy się kim jest Andrzej z Plutycz. Szybko zdobył on spore grono fanów. Ci poznali niemal całą jego rodzinę. Dlatego nic dziwnego, że internautów mocno poruszyła informacja o stanie Gienka - ojca Andrzeja.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz w trudnej sytuacji

Andrzej z Plutycz w serialu Rolnicy. Podlasie wzbudza emocje, jak mało kto. Ten bohater chętnie oglądany jest nie tylko na ekranach telewizorów, ale i w Internecie, gdzie prowadzi swój kanał. To tam widzowie co tydzień mogą śledzić przygody Andrzeja. W sieci nie brakuje komentarzy na jego temat. Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie bardzo mocno porusza bowiem internautów. Głównie niestety w aspekcie negatywnym. Widzowie mają bowiem do Andrzeja sporo uwag. Zdaniem komentujących bohater serialu Rolnicy. Podlasie nie jest szczególnie pracowity, a w dodatku ma problem z dbaniem o różne sprawy. Nie tylko o swój wygląd, ale i o wygląd gospodarstwa, które prowadzi. Jeszcze niedawno głównym zarzutem było to, że na podwórku jest mnóstwo błota. Z tym udało się już uporać. Pojawił się za to inny problem.

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Rolnicy. Podlasie: Gienek z Plutycz źle się czuje

Praca na roli nie należy do najłatwiejszych i mocno wyczerpuje organizm. O tym nie raz mogli się już przekonać widzowie serialu Rolnicy. Podlasie. Problemy ze zdrowiem ma m.in. Andrzej z Plutycz. Ostatnio jednak okazało się, że nieszczególnie dobrze czuje się też jego ojciec. Gienek z Plutycz pożalił się Super Expressowi: Biorę silne antybiotyki. Zrobili mi zastrzyki dali. Rolnik ma problemy z nogą, która mocno mu doskwiera. Mamy nadzieję, że bohater serialu Rolnicy. Podlasie szybko upora się z dolegliwościami i wróci do pełni sił! My życzymy mu oczywiście dużo zdrowia i pomocy ze strony Andrzeja.

Listen on Spreaker.