Andrzej z Plutycz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź wiek, wykształcenie, dom, YouTube gwiazdy serialu Rolnicy. Podlasie [ZDJĘCIA]

i

Autor: screen Youtube/Gienek i Andrzej Plutycze Andrzej z Plutycz – rodzina, rodzeństwo, brat, siostra Andrzej z Plutycz ma ojca Gienka, brata Jarka oraz siostrę Paulinę.

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przegapił 15 minut rżnięcia? Fani mają rady dla Jarka

2024-02-25 17:41

W Plutyczach odbyło się ostre rżnięcie! Jednak zabrakło podczas niego Andrzeja. Najnowszy odcinek, który pojawił się na kanale bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie sprawił, że niektórzy oglądający dość mocno się zirytowali, a inni zaczęli mieć nawet rady dla Jarka. Co ich zdaniem powinien zrobić brat Andrzeja z Plutycz?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz nieobecny podczas wycinki

W Plutyczach narobiło się ostatnio sporo hałasu! A to wszystko za sprawą wielkiego rżnięcia drzew. Za to wziął się Jarek, którego widzowie serialu Rolnicy. Podlasie doskonale znają. Filmik z całej wycinki pojawił się na koncie na You Tube, na którym nie raz pojawia się Andrzej z Plutycz. Tym razem jednak wyjątkowo go zabrakło. Dlatego oglądający zaczęli się zastanawiać, gdzie podziewa się jeden z najbardziej znanych bohaterów produkcji Rolnicy. Podlasie. Na to pytanie Jarek jednak odpowiedzi nie udzielił, ale zapewnił, że jego brat też niedługo pojawi się na kanale. Skoro jednak Andrzej z Plutycz chwilowo był nieobecny, to Jarek za robotę wziął się sam. I zaczął wycinać drzewa na polu Gienka i Andrzeja. Przekazał jednocześnie, że poszukuje firmy, która powycina drzewa, korzenie itp., bo chciałby zrobić w tym miejscu staw, postawić altankę i przygotować miejsce pod pole namiotowe. Wszystko po to, by fani serialu Rolnicy. PodlasieAndrzeja z Plutycz mogli tam przyjechać, zjeść coś, a może i nawet przenocować.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Rolnicy. Podlasie: widzowie mają rady dla Jarka

Jarek nie raz udowodnił już, że żadnej pracy się nie boi. Niektórzy komentujący zwracali czasami nawet uwagę, że to właśnie ten bohater serialu Rolnicy. Podlasie jest bardziej pracowity niż Andrzej z Plutycz. Teraz Jarek udowodnił to w najnowszym filmie. Przez blisko 15 minut możemy na nim zobaczyć, jak rżnie drzewa i prawie wcale poza tym się nie odzywa. Część osób uznała z tego powodu film za nudny i mało kreatywny (czemu w sumie trudno się dziwić). Inni mieli z kolei rady dla bohatera serialu Rolnicy. Podlasie.

Wszystko robione na wariackich papierach. Trzeba bylo ustalic gdzie staw dokładnie by czesc zadrzewienia zostawic. Kazdy w lato szuka cienia.

Jarek do ścinania drzew używaj klinów wtedy unikniesz zakleszczenia prowadnicy pilarki.

Jarek przydałoby się łańcuch naostrzyc

- czytamy w komentarzach, które pojawiły się pod filmem.

Czy Jarek weźmie je sobie do serca? Tego nie wiemy, jednak, jak widać internauci mają taką nadzieję.