telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przejrzany przez internautów. Prawda wyszła na jaw?

2024-04-19 9:12

Program Rolnicy. Podlasie to jedna z najpopularniejszych produkcji tego typu w Polsce. To w tym serialu poznaliśmy Andrzeja z Plutycz, czyli mocno charakterystycznego rolnika. Część osób go uwielbia, a inni mają do niego sporo uwag. Ostatnio znów na światło dzienne wyszły wnioski na temat Andrzeja.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz postawił na wielkie porządki

Chyba nie ma równie popularnego programu o polskich gospodarstwach, jak Rolnicy. Podlasie. To w tej produkcji poznaliśmy bohaterów z różnych podlaskich miejscowości i co odcinek możemy śledzić ich losy. Jedną z najbardziej charakterystycznych postaci jest Andrzej z Plutycz. To właśnie ten bohater wzbudza u widzów największe emocje. Jedni go uwielbiają, a drudzy nienawidzą. Bo choć Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie jest stosunkowo sympatyczny, to wielu internautów ma do niego szereg uwag. Ci uważają bowiem m.in., że Andrzej nie umie dobrze zadbać ani o gospodarstwo, ani o siebie. W komentarzach pod jego filmami nie brakuje krytycznych komentarzy. Tych nie zabrakło nawet pod ostatnim wideo, gdzie w Plutyczach rozpoczęło się wielkie sprzątanie.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zdradza plany. Ogromne zmiany

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz krytykowany przez fanów

Czegoś takiego widzowie serialu Rolnicy. Podlasie raczej się nie spodziewali. Po tym, jak przez wiele miesięcy krytykowali podwórko, które posiada Andrzej z Plutycz, w końcu ktoś postanowił coś z nim zrobić. Internauci zarzucali, że podwórko jest zaniedbane, ponieważ jest na nim mnóstwo błota. Teraz postanowiono je uprzątnąć i położyć na nim kostkę. I choć wydawać by się mogło, że w tej sytuacji Andrzej z Plutycz będzie mógł liczyć na pochwały, to mocno mu się oberwało.

Andrzej ale ty leń jesteś wszyscy muszą robić za ciebie wyręczasz się wszystkimi

Andrzej nie umię sam pracować On tylko by zarządzał niewiem czy znajdzie taką kobietę żeby u Niego tak orała jak On chce bo ja bym se tak na to nie pozwoliła.

Andrzej to jest len. On nie ma nawet drygu do lopaty. Zony to on nie znajdzie bo zadna nie bedzie go wyreczala w pracy. A on ewidentnie bez innych sobie nie radzi wcale. Kazdego by wykorzystal do pracy byle samemu nic nie zrobic.

- czytamy w komentarzach.

Czy internauci mają rację? My mimo wszystko mamy nadzieję, że Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie będzie sobie radził, jak najlepiej.