telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przekazał radosną nowinę. Fani są jednak sceptyczni

2024-05-09 19:58

Andrzej z Plutycz to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli polskiej wsi w naszym kraju. Wszystko dlatego, że od wielu lat występuje w programie Rolnicy. Podlasie. I choć Andrzej często zbiera sporo słów krytyki, to ma i swoich fanów, którzy regularnie śledzą jego losy. Ostatnio przekazał im ważną informację.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ruszył do pracy

Nie będzie przesadą, jeśli powiemy, że wśród rolników Andrzej z Plutycz jest jedną z najbardziej znanych postaci. Wszystko dlatego, że mężczyzna od wielu lat występuje w produkcji Rolnicy. Podlasie. Ten format przyniósł mu sporą rozpoznawalność, a także duże wyświetlenia w sieci. Andrzej z Plutycz regularnie wykorzystuje swoją sławę i publikuje filmy w Internecie. Te często są dość różnie oceniane przez widzów. Część osób uważa bowiem, że bohater serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie nie ma zbyt dużej wiedzy o pracy na wsi, a niektórzy zarzucają mu nawet, że jest leniuszkiem. To nie zatrzymuje jednak Andrzeja, który regularnie publikuje nowe wideo i dzieli się z widzami swoim życiem. Ostatnio Andrzej z Plutycz przekazał im nową, ważną informację.

Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej: Innego wyjścia nie mam

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ze szpilkami od internautów

Nie raz można przeczytać komentarze o tym, że Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie nie garnie się szczególnie do pracy. Ostatnio postanowił to zmienić. Rolnik podzielił się w sieci nowym filmem, na którym pokazuje wymianę lemieszy, a także rusza orać Plutycze. Okazuje się jednak, że internauci i przy tej okazji postanowili wbić rolnikowi kilka szpilek. Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie dostał sporo rad od komentujących.

Jak pieknie zadbany sprzęt, zakonserwowany. Postawiony na paletach lub innych podstawkach by nie wszedl w ziemię. Aż miło popatrzeć na takiego zaradnego gospodarza.

Nie chce podpowiadać ale na nowe lemiesze z nowymi śrubami i nakretkami przyda sie smar miedziany tam gdzie lemiesz styka sie z korpusem smaru nie zalować

Andrzej, jakbyś najpierw dobrze oczyścił to nie musiałbyś walić młotkiem w te lemiesze.

- czytamy pod nowym filmem.

Czy Andrzej z Plutycz powinien wziąć sobie te słowa do serca? A może jednak je olać?

Listen on Spreaker.