telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przeszedł wyjątkową zmianę w życiu! Fani nie mogą uwierzyć

2024-06-26 7:36

Trudno szukać w serialu Rolnicy. Podlasie bohatera, który wzbudza większe emocje, niż Andrzej z Plutycz. Ten od początku swojego udziału w produkcji otrzymuje od widzów mnóstwo komentarzy na swój temat. Tych nie zabrakło i ostatnio. Mężczyzna przeszedł bowiem niesamowitą zmianę w życiu, w którą wielu aż trudno uwierzyć.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz przeszedł zmianę

Powiedzmy to sobie szczerze - Andrzej z Plutycz z serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie to zdecydowanie postać nie do podrobienia. Nic zatem dziwnego, że mężczyzna cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony widzów i otrzymuje liczne komentarze w sieci. Często są to niestety słowa krytyki. Widzowie uważają bowiem, że Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie często postępuje w nie najlepszy sposób. Fani programu zarzucają mu bowiem, że jest nieco leniwy i często wyręcza się innymi. Mało tego - Andrzej z Plutycz ma za mało przywiązywać uwagę do wyglądu - i swojego i gospodarstwa, które prowadzi. Ostatnio jednak w jego życia zaszła pewna zmiana, która zaskoczyła samych widzów programu Rolnicy. Podlasie. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco.

Tatuaż | Pawelec robi robotę

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz ze zmianami w ogrodzie

Zmiany to nieczęsty temat w życiu Andrzeja z Rolnicy. Podlasie. Choć trzeba przyznać, że tych u rolnika jest ostatnio coraz więcej. Andrzej z Plutycz nieco zmienił swój wygląd, a teraz postawił na zmiany przed domem. W Plutyczach uprzątnięto podwórko, a teraz znany rolnik zrobił sobie piękny ogródek! W sieci zapanował prawdziwy szał. Gwiazda Rolnicy. Podlasie otrzymała też rady od widzów.

Zanim się posadzi kwiatka i się dołek wykopie trzeba wody nalać a nie do suchej ziemi

Zamiast opon kamienie albo jakas palisada.

Kwiaty super jeszcze trawka i będzie pięknie ale trzeba dbać.

- napisali widzowie Andrzeja z Rolnicy. Podlasie.

Czym są spowodowane zmiany, które ostatnio robi Andrzej z Plutycz? Tego nie wiemy, ale trzymamy za niego mocno kciuki!

Listen to "Dziady cz. III. Adam Mickiewicz. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.