telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz się poddał? Nie tego spodziewali się fani

2024-06-23 10:46

Serial dokumentalny Rolnicy. Podlasie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. To przekłada się na popularność jego uczestników. Największą zyskał zdecydowanie Andrzej z Plutycz. Ten bohater osiąga w sieci ogromne wyświetlenia. Czy jednak ostatnio znany rolnik się poddał? Chodzi o jeden szczegół.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz królem Internetu

W Polsce powstało już sporo programów dotyczących polskiej wsi. To m.in. Rolnik szuka żony czy Rolnicy. Podlasie. Ta druga produkcja wzbudza od lat ogromne emocje przed telewizorami, ale i w Internecie. W serialu możemy śledzić losy rolników, którzy mieszkają na Podlasiu. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci jest zdecydowanie Andrzej z Plutycz. Ten na przestrzeni ostatnich lat dorobił się pokaźnego grona fanów. Choć oczywiście bohater Rolnicy. Podlasie ma i swoich hejterów. Niemniej w sieci na jego temat wrze. Z kilku powodów. Część internautów zarzuca mu, że nie potrafi zadbać o gospodarstwo. Na podwórku często bowiem panuje bałagan, a Andrzej z Plutycz zdaniem widzów nie zna się na sprzętach rolniczych. Na tym jednak nie koniec.

JAK ZACHOWUJĄ SIĘ POLSCY KIBICE W POCIĄGU?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zaniedbuje social media

Widzowie mają szereg uwag do bohatera serialu Rolnicy. Podlasie. Często nie gryzą się w język i wypominają np. to, że Andrzej z Plutycz często nie dotrzymuje tego, co sam mówił. To czego jednak nie można mu odmówić, to regularności w publikowaniu filmów na jego kanale na You Tube. Nieco gorzej jednak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o social media. Na Facebooku możemy znaleźć profil "Gienek i Andrzej". Na tym jednak od 9 lutego nie pojawiają się żadne nowe wpisy. Czyżby Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie się poddał i nie znajdował czasu na nowe treści dla internautów? A może po prostu nie ma czasu przez nawał obowiązków? Tego nie wiemy, jednak fani z pewnością czekają na nowe posty na tym fanpage'u!