telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz z bolesną stratą w życiu. Widzowie mocno mu współczują

2024-07-10 0:13

Gdybyśmy poszukiwali najpopularniejszego rolnika w Polsce, to bez wątpienia zostałby nim Andrzej z Plutycz. Ten zyskał sławę dzięki produkcji Rolnicy. Podlasie. Od lat pojawia się w tym serialu, a także publikuje filmy w Internecie. Ostatnio jeden z nich mocno sprowokował jego widzów. Padły zdecydowane słowa.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz stracił?

Widzowie serialu Rolnicy. Podlasie kochają komentować życie, które prowadzi Andrzej z Plutycz. A bohater regularnie dostarcza im do tego okazji. Co tydzień można go bowiem oglądać w jednej z najpopularniejszych rolniczych produkcji, ale i w filmach, które publikuje w Internecie. Andrzej z Plutycz często zdradza w nich nieco więcej, niż możemy zobaczyć w serialu Rolnicy. Podlasie. Pokazuje swoje maszyny, zdradza pomysły na przyszłość, a także prezentuje, jak wygląda jego praca w polu. Jednym słowem - na filmach, które dodaje Andrzej z Plutycz sporo się dzieje. Pod każdym wideo, które dodaje popularny rolnik zawsze pojawia się fala komentarzy. Te nie zawsze są szczególnie miłe. Nie inaczej było i ostatnio. Pod najnowszym filmem, który dodał gwiazdor z Rolnicy. Podlasie wylało się na na niego mnóstwo krytyki, ale i współczucia.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz zrobił piękny ogródek przed domem

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie z poważną stratą

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie nie zawsze podejmuje najbardziej rozważne decyzje. Widzowie często zarzucają mu, że nie do końca zna się na tym, jak powinno się dbać o gospodarstwo, przez co często Andrzej sam ściąga na siebie kłopoty. Nie inaczej było ostatnio. Andrzej z Plutycz w najnowszym wideo, które pojawiło się na jego kanale zaprezentował swoim widzom, jak obsługuje King Way Farmer 906. Widzowie po zobaczeniu filmu oniemieli. I od razu zwrócili uwagę na to, że Andrzej z Rolnicy. Podlasie sporo stracił.

I tak oto Andrzejek straci gwarancje

Chciałem napisać że układ jezdny za jeździsz To się dowiesz ile kosztuje naprawa ale zapominałem że do tego części nie ma a Kingway i tak nie odbiera telefonu jeśli chcesz zgłosić reklamację 

Andrzej czy wy naprawdę dla oglądalności zrobicie wszystko ... Przykro się patrzy jak niszczysz nowe sprzęty .... Dobrze że Ci nie każą pługa czy siewnika podczepić do tej ładowarki

- napisali widzowie pod wideo, które dodał Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie.

Czy jego działania faktycznie doprowadzą do straty gwarancji? To byłaby na pewno spora strata - także finansowa. A jak wiadomo - Andrzejowi niekoniecznie się przelewa.

Listen to "Skąpiec. Molier. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.