telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz z zarzutem katowania. Widzowie są w szoku

2024-07-08 22:30

Andrzej z Plutycz z produkcji Rolnicy. Podlasie nie raz zdążył już zaskoczyć swoich fanów. Mężczyzna regularnie pojawia się bowiem w telewizyjnym serialu, ale i tworzy swoje filmy na You Tube. Ostatnio jednak Andrzej przeszedł najwyraźniej samego siebie. Oskarżono go o katowanie. W komentarzach zawrzało.

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie z poważnym zarzutem

Serial dokumentalny Rolnicy. Podlasie już od wielu lat odkrywa przed widzami sekrety polskiej wsi. Wielu z jego bohaterów zyskało pokaźne grono fanów w sieci. Jednak tam największe zainteresowanie od lat wzbudza i tak Andrzej z Plutycz. Bohater produkcji Rolnicy. Podlasie robi wszystko, żeby nie schodzić z ust widzów. Wystarczy bowiem spojrzeć na jego zachowanie. Oglądający serial często zwracają bowiem uwagę w komentarzach na różne kwestie, Andrzej z Plutycz zazwyczaj nic sobie z tego nie robi. Choć trzeba mu też oddać, że czasem wprowadza pewne zmiany. Takie zaszły np. na podwórku w Plutyczach, które słynęło z tego, że jest na nim pełno błota. Wreszcie nastał porządek. Jednak bohater Rolnicy. Podlasie nie byłby sobą gdyby nie podpadł widzom czymś nowym. Tym razem Andrzej z Plutycz dostał od widzów poważny zarzut.

Rolnicy. Podlasie. Gienek i Andrzej walczą ze stonką

Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie katuje sprzęt?

Niemal pod każdym filmem, który do sieci dodaje Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie można znaleźć rady od internautów, którzy uważają, że popularny bohater mógłby coś zrobić lepiej. Widzowie często zarzucają mu, że nie zna się na obsłudze sprzętu albo, że źle wykonuje dane prace w gospodarstwie. Szczególna dyskusja rozgorzała i pod ostatnim filmem, który dodał Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Bohater sprawdzał na nim, czy King Way Farmer 906 sprawdzi się w pracach polowych. W komentarzach zawrzało.

Jeszcze nigdy nikt na żadnym filmie na Youtube nie pokazał ja można świadomie katować sprzęt który nie jest przeznaczony do takiej pracy to tylko jedno zwojowy Andrzej potrafi

Jak zajedziesz durniu skrzynię to się dowiesz ile naprawa kosztuje.

Ale szybko popsuł ładowarke już dzwoni od czegoś

- napisali widzowie popularnej gwiazdy z serialu Rolnicy. Podlasie.

Czy Andrzej z Plutycz faktycznie katuje sprzęt? A może jednak wie co robi i to widzowie niepotrzebnie się czepiają? Oceńcie sami!

Listen to "Chłopi (Tom 1 - Jesień). Władysław Reymont. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.