Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz i strajk rolników. Jasna deklaracja

i

Autor: Telewizja FOKUS TV Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz i strajk rolników. Jasna deklaracja

telewizja

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zostanie ojcem?! Zaskakujące słowa o koleżance!

2024-03-12 14:45

Tego rolnika chyba nikomu nie trzeba szczególnie przedstawiać. Andrzej z Plutycz jest bowiem jednym z najsłynniejszych przedstawicieli tego zawodu w naszym kraju. Wszystko za sprawą serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Ostatnio Andrzej z Plutycz mocno zaskoczył widzów. Padły bowiem słowa o koleżance...

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz wypoczywał w sanatorium

Nie ma chyba drugiego równie popularnego rolnika, co Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie. Widzowie albo lubią tego bohatera albo go nienawidzą i obie grupy mają ku temu uzasadnione powody. Część osób zarzuca bowiem Andrzejowi, że jest leniwy i ciągle tylko narzeka. Sąsiedzi mają się natomiast złościć na bohatera Rolnicy. Podlasie o to, że muszą przez niego znosić wizyty jego fanów w Plutyczach. I choć Andrzej z Plutycz ma wiele fanek, to wszystko wskazuje na to, że nadal nie znalazł sobie tej jedynej. Nie raz w serialu Rolnicy. Podlasie na to narzekał. Czy jednak w życiu Andrzeja dojdzie do przełomu? Ostatnio popularny rolnik wybrał się do sanatorium. A tam działo się sporo. Nie brakowało też i koleżanek. Czy któraś zaskarbiła sobie serce Andrzeja?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz będzie tatą?

Wizyty w sanatoriach wiążą się zazwyczaj z dobrymi imprezami i zabawami (choć teoretycznie jedzie się tam na zabiegi zdrowotne). Nie inaczej było w przypadku bohatera serialu Rolnicy. Podlasie. Ostatnio Andrzej z Plutycz wypoczywał bowiem w Centrum Rehabilitacji Rolników, a Sławek, Jarek i Gienek do niego zadzwonili. Okazuje się, że Andrzejowi na wywczasie było całkiem nieźle. Miał trzy, smaczne posiłki dziennie, dobrych kolegów w pokoju, a do tego na obiekcie nie brakowało i koleżanek. Sławek zasugerował, by Andrzej z Plutycz do sanatorium wybrał się 3 razy. Recepta jest prosta - najpierw po rozum, potem po miłość, a na końcu po zdrowie. Jarek miał z kolei nadzieję, że wizyta Andrzeja z Rolnicy. Podlasie sprawi, że wróci on do domu z jakąś koleżanką i w końcu powstanie mały Andrzejek. Czy faktycznie tak się stanie? Czekamy z niecierpliwością!