telewizja

Rolnicy. Podlasie: fani dosadnie wypowiedzieli się o pożarze! Andrzej z Plutycz powinien ich posłuchać?

2024-07-03 22:28

Andrzej z Plutycz od wielu lat zapewnia rozrywkę widzom serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. W tej produkcji oglądający mogą zobaczyć, jak wygląda życie na wsi i zapoznać się z problemami jej mieszkańców. Andrzej publikuje też filmy w sieci. Ostatni przeraził jego obserwatorów. Mieli dla niego krótki przekaz.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - król Internetu?

Każdy widz serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie doskonale wie, kim jest Andrzej z Plutycz. Mężczyzna jest bowiem jednym z najbardziej charakterystycznych uczestników tej produkcji. Trudno się zresztą temu dziwić. Serial regularnie obnaża bowiem jego wady, które często widzowie Rolnicy. Podlasie wytykają mu w sieci. Andrzej z Plutycz oprócz udziału w telewizyjnym show, prowadzi bowiem również swój kanał na You Tube. Tam regularnie publikuje filmy, które są uzupełnieniem telewizyjnego serialu. Widzowie mają do niego często szereg uwag. Ich zdaniem bohater Rolnicy. Podlasie nie dba bowiem o gospodarstwo, a także o samego siebie. Ostatnio Andrzej z Plutycz dodał nowy film. Jego subskrybenci zamarli. Mogło bowiem dojść do niebezpiecznej sytuacji.

Rolnicy. Podlasie. Gienek z Plutycz otworzy winnicę?

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz mógł doprowadzić do pożaru?

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie przyzwyczaił już widzów do tego, że nie raz potrafi ich mocno zaskoczyć. Ostatnio znowu to zrobił. W najnowszym filmie bohater popularnej produkcji wziął się za belarkę. Widzowie Rolnicy. Podlasie przyzwyczaili się już do tego, że Andrzej z Plutycz uważa się za złotą rączkę, więc czyszczenie postanowił załatwić sam. Czy mógł jednak doprowadzić do tragedii?

Takie coś to pierwszy krok do pożaru presy a Andrzejek pewnie nie zdąży albo nie pójdzie i duży ursus też pójdzie z dymem.

- napisał jeden z komentujących pod filmem, który dodał Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie.

Mamy nadzieję, że rolnik wyciągnie wnioski i uda się zapobiec zagrożeniu.

Listen to "Chłopi (Tom 1 - Jesień). Władysław Reymont. Streszczenie, bohaterowie, problematyka" on Spreaker.