telewizja

Rolnicy. Podlasie: padły ważne słowa o konkubinie. Andrzej z Plutycz musi się nieźle narobić

2024-06-24 23:29

Takich słów widzowie programu Rolnicy. Podlasie się nie spodziewali. Tym bardziej, że Andrzej z Plutycz od dłuższego czasu jest samotny (albo przynajmniej nie mówi o swojej partnerce). A jednak. Padły słowa na temat konkubiny. W sieci zrobiło się naprawdę gorąco. I trudno się zresztą temu dziwić.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz - partnerka

Czujni widzowie serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie wiedzą z pewnością, że Andrzej z Plutycz nie ma szczęścia do kobiet. Choć chętnie by jakąś na gospodarstwo przygarnął. Nie wiemy, czy w tej kwestii ważniejszy jest brak miłości w życiu Andrzeja, czy jednak potrzeba rąk do pracy, jednak ten temat często przewija się w rozmowach w produkcji Rolnicy. Podlasie. Niejednokrotnie w komentarzach podejmują go również fani. Ci często zwracają uwagę na to, że Andrzej z Plutycz nie do końca radzi sobie z pracami na gospodarstwie i ma zaniedbane podwórko. Wtedy też pada często pomysł, że gdyby miał kobietę u swego boku, to sytuacja wyglądałaby zapewne inaczej. Czy tak by się stało nie wiemy. Jednak ostatnio padły zdecydowane słowa. Chodzi o konkubinę.

Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: Inny dom, inne podwórko

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz doczeka się miłości?

Życie, które prowadzi Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie na pewno nie należy do najłatwiejszych. Każdy chyba potrzebuje bowiem miłości. To nie tylko możliwość wsparcia fizycznego ze strony drugiej osoby (np. pomoc w obowiązkach domowych), ale i psychicznego, które może jest nawet i ważniejsze od czynów namacalnych. Być może dlatego widzowie serialu Rolnicy. Podlasie wróżą dziewczynę dla głównej twarzy produkcji, którą jest Andrzej z Plutycz.

aż żal patrzeć jak rolnik sie męczy , takie rzeczy powinna robić ładna , młoda i szczupła konkubina

- napisał jeden z komentujących pod filmem, który zamieścił Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie

Czy kiedyś w życiu Andrzeja pojawi się druga połówka? Tego mu mocno życzymy!

Listen on Spreaker.