Rolnicy. Podlasie. Cała prawda o Andrzeju z Plutycz

i

Autor: Telewizja Fokus TV

telewizja

Rolnicy. Podlasie: przełomowe wydarzenie w Plutyczach. Aż trudno uwierzyć na co zdecydował się Andrzej

2024-04-10 13:18

Chyba nie ma drugiej tak popularnej wsi w Polsce jak Plutycze. Wszystko za sprawą serialu Rolnicy. Podlasie, w którym występuje Andrzej z Plutycz, czyli najsłynniejszy rolnik w naszym kraju. Ostatnio w miejscowości doszło do niespodziewanego wydarzenia. Chyba nikt nie wierzył, że kiedykolwiek się to stanie.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz w końcu będzie miał czysto

Program Rolnicy. Podlasie sprawił, że o wielu pracownikach wsi zrobiło się w Polsce bardzo głośno. Jedną z osób, która najbardziej zyskała na produkcji jest z pewnością Andrzej z Plutycz. To jeden z najbardziej znanych, ale i chyba najbardziej nielubianych bohaterów serialu. Na szczęście sam zdaje się tym szczególnie nie przejmować, ponieważ na ekranie pojawia się już kolejny sezon. Zresztą - Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie pojawia się nie tylko w telewizji, ale i w sieci na swoim kanale na You Tube. To tam regularnie publikuje filmy o tym, co u niego słychać. I tam też mierzy się z krytycznymi komentarzami ze strony internautów. Ostatnio jednak we wpisach zrobiło się dość miło. Wszystko za sprawą przełomowego wydarzenia, do którego doszło w Plutyczach.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Rolnicy. Podlasie: w Plutyczach nareszcie nastanie porządek

Krytyka to nieodzowne zjawisko, z którym musi się mierzyć Andrzej z Plutycz. Internauci mają wobec niego mnóstwo uwag. Zarzucają mu lenistwo, twierdzą, że jest przemądrzały, a także zaniedbany. Komentujący w sieci nie mają dla niego litości. Mimo to bohater Rolnicy. Podlasie się nie poddaje i działa dalej. Do niedawna był krytykowany za to, jak wygląda podwórko w Plutyczach. Na tym zawsze nie brakowało błota. Jednak, to już koniec. Na wsi w końcu nastanie porządek! Błoto zostało uprzątnięte. A w komentarzach nie brakuje głosów zaskoczenia.

Brawo Panowie ! I do przodu !

Błoto w Plutyczach usunięte, chata Konona wysprzątana... Co to się dzieje się na tym Podlasiu

Super trochę wysiłku i będzie dobrze. Jeszcze dla drobiu wydzielić jakies miejsce ogrodzić i będzie Super powodzenia

- czytamy w komentarzach pod najnowszym filmem.

Co się stało, że Andrzej z Plutycz zdecydował się nagle na taki krok? Może szykuje się na przybycie do wsi jakiejś pięknej panny? W końcu nie raz mówił w Rolnicy. Podlasie, że chciałby miłości... Trzymamy kciuki!

Listen on Spreaker.