telewizja

Rolnicy. Podlasie: taki naprawdę jest Andrzej z Plutycz? Padły zaskakujące słowa

2024-05-13 12:54

Chyba trudno szukać w Polsce bardziej popularnego rolnika niż Andrzej z Plutycz. Nic zresztą dziwnego. Od kilku lat występuje on bowiem w znanej produkcji Rolnicy. Podlasie. Czy jednak widzowie wiedzą już wszystko o Andrzeju? Ostatnio w sieci pojawiły się zaskakujące słowa, które mogą położyć cień na wizerunku rolnika.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz kontynuuje zmiany na wsi

Raczej nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Andrzej z Plutycz to najpopularniejszy bohater serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. O tym świadczą nie tylko wyświetlenia jego filmów w Internecie, ale i liczba komentarzy, które się pod nimi pojawiają. Zdecydowanie Andrzej z Plutycz jest rolnikiem, któremu widzowie poświęcają najwięcej swojej uwagi. To ma swoje plusy, ale i minusy. Bohater Rolnicy. Podlasie musi się bowiem mierzyć ze strony oglądających z różnymi słowami na swój temat. Przez długi czas widzowie narzekali np. na wygląd gospodarstwa, które prowadzi Andrzej z Plutycz. Chodziło m.in. o słynne błoto na podwórku. Tego bohaterowie Rolnicy. Podlasie próbują się ostatnio pozbyć. W Plutyczach trwa układanie kostki. Oprócz tego na ostatnim filmie mogliśmy zobaczyć zrywanie parkietu.

Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej: Innego wyjścia nie mam

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz krytykowany przez internautów

Po serii komentarzy, które regularnie pojawiają się pod filmami, które dodaje Andrzej z Plutycz rolnik jest już raczej przyzwyczajony do tego, że oprócz fanów, ma również osoby, które za nim nie przepadają. Niemal pod każdą publikacją pojawiają się bowiem niemiłe opinie na temat Andrzeja z Rolnicy. Podlasie czy jego gospodarstwa. Nie inaczej było pod najnowszym wideo na kanale Andrzeja z Plutycz.

Andrzejku chcę tylko tobie powiedzieć, że każda robota dla ciebie jest najgorsza. Natomiast jest coś co lubisz robić najbardziej, czyli :

- narzekać

-marudzić

- mądrować się

- pouczać innych

- obrażać się i robić wokół siebie bałagan.

W Punkt komentarz ... NIc mu sie nie chce

Jełop i nierób. Bez prawa jazdy.

- napisali widzowie Rolnicy. Podlasie pod filmem na kanale Andrzeja.

Czy mają rację i wprost powiedzieli jaki naprawdę jest Andrzej z Plutycz? A może jednak trochę zapędzili się w swojej krytyce? To pozostawiamy Waszej ocenie.