telewizja

To już koniec. Andrzej z Plutycz z Rolnicy. Podlasie podjął przełomową decyzję

2024-04-30 7:36

Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie to jeden z najpopularniejszych przedstawicieli rolnictwa w naszym kraju. Choć mężczyzna ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników, to nie można mu odmówić tego, że jest rozpoznawalny. Ostatnio w Plutyczach zapadła przełomowa decyzja. Czas na kolejny etap.

Rolnicy. Podlasie: koniec z błotem. Andrzej z Plutycz zdecydował

Program Rolnicy. Podlasie przyniósł rozpoznawalność wielu osobom, jednak najmocniej odczuł ją chyba Andrzej z Plutycz. Ten regularnie gromadzi przed telewizorami tysiące osób, a jego kanał na You Tube śledzi mnóstwo widzów. Niemal pod każdym filmem bohater serialu Rolnicy. Podlasie ma ponad 100 tysięcy wyświetleń. To może niektórych dziwić, gdyż jakby nie patrzeć, Andrzej z Plutycz to postać kontrowersyjna. W komentarzach regularnie pojawiają się bowiem negatywne słowa na jego temat. Widzowie serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie uważają bowiem, że Andrzej nie dba o siebie, nie jest zbyt pracowity, a także nie posiada jakiejś szczególnej wiedzy o zajmowaniu się gospodarstwem. Mimo to Andrzej z Plutycz prężnie działa. Ostatnio w miejscowości zapadła ważna decyzja.

Rolnicy. Podlasie. Problem w Plutyczach. Andrzej: Innego wyjścia nie mam

Rolnicy. Podlasie: Plutycze nie do poznania

Jednym z głównych znaków rozpoznawczych Plutycz w serialu Rolnicy. Podlasie poza samym Andrzejem było z pewnością błoto na podwórku. Widzowie wielokrotnie zwracali uwagę w komentarzach, że źle ono wygląda i może być przy okazji przyczyną problemów. Nie wiadomo, czy to za sprawą internautów czy własnej decyzji, ale w Plutyczach zapadła przełomowa zmiana. Błoto z podwórka zniknie! Andrzej z Plutycz poczynił w tym kierunku już różne kroki. Ostatnio na podwórku został wylany beton. I choć zasadniczo widzowie cieszą się, że wreszcie we wsi dzieją się jakieś zmiany, to nie zabrakło i zgryźliwych uwag.

Andrzejek wystraszony nowego podwórka w chacie siedzi. Jak by widział to by gadał że nie tak że on inaczej chciał.

Jak poważna robota Andrzeja jak zwykle nie ma

Brat Andrzeja powinien przejąć to gospodarstw widać że chłopakowi się chcę i ma dwie ręce nadające się do roboty. Pozdrawiam

- napisali widzowie pod filmem.

To nie pierwszy raz, gdy chwalą Jarka. Czy Andrzej z Plutycz ma konkurencję?