telewizja

Rolnicy. Podlasie: zaskakujący obrót spraw. Andrzej z Plutycz nie będzie zadowolony

2024-05-10 12:27

W Plutyczach emocje rosną ostatnio coraz bardziej. A wszystko za sprawą decyzji, które zapadły w domu znanym z serialu dokumentalnego Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz postanowił bowiem, że we wsi czas na zmiany. Okazuje się jednak, że to nie on zbiera całą chwałę, a ktoś zupełnie inny. Jest gorąco.

Rolnicy. Podlasie: zmiany w Plutyczach nabierają tempa

Program Rolnicy. Podlasie przyniósł sporą sławę wsi Plutycze, ale i jednemu z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów serialu, którym jest Andrzej z Plutycz. Widzowie już od kilku sezonów regularnie oglądają jego przygody na telewizyjnym ekranie, a także chętnie komentują to, co dzieje się na wsi. Nie zawsze są to pozytywne głosy. Często fani programu krytykują to, co robi Andrzej z Plutycz, a także to, jak wygląda jego gospodarstwo. Program Rolnicy. Podlasie często odkrywa bowiem pewne uchybienia i braki. Czujni widzowie narzekali np. na błoto, które znajdowało się w gospodarstwie Andrzeja. Zdaniem oglądających jest to niedopuszczalne i źle wygląda. Być może właśnie po tych głosach Andrzej z Plutycz zdecydował, że czas na porządki. Ostatnio w Plutyczach zachodzi ogromna zmiana.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Rolnicy. Podlasie: widzowie chwalą Jarka

W gospodarstwie znanym z serialu Rolnicy. Podlasie sporo się ostatnio dzieje. Znika bowiem z niego popularne błoto! W miejscu, w którym mieszka Andrzej z Plutycz widać poważne porządki, a w jednym z ostatnich odcinków, który pojawił się na kanale, zaczęło się nawet układanie kostki! Okazuje się jednak, że to nie słynny "Andrzejek" zbiera chwałę, a jego brat - Jarek.

Jarek szacun dla Ciebie, widać, że to Ty jesteś prawdziwy rolnik, dbasz o to gospodarstwo jak o swoje. Powodzenia

Jarus jesteś wspaniały jesteś konkretny facet nie jakasz się jak fajtłapa Andrzej ty powinnaś być gospodarzem tej gospodarski. Pozdrawiamy Cię ️

kto jest za tym żeby Jarek został gospodarzem ręka w górę bo niemrawego to nie interesuje

- czytamy w komentarzach pod nowym filmem.

Czy Jarek powinien przejąć gospodarstwo? A może jednak Andrzej z PlutyczRolnicy. Podlasie jest krzywdzony przez widzów ich oceną?