telewizja

Rolnicy. Podlasie: zaskakujący sukces! Tym bardziej, że osiągnął go Andrzej z Plutycz

2024-06-30 0:02

Andrzej z Plutycz to jeden z najpopularniejszych bohaterów serialu Rolnicy. Podlasie. W produkcji pojawia się już od wielu lat i przez ten czas sporo się wydarzyło w jego życiu. Dorobił się fanów, ale i krytyków. Okazuje się jednak, że nawet Andrzej z Plutycz może osiągnąć sukces. Ten zaskoczył widzów.

Rolnicy. Podlasie: Andrzej z Plutycz zaskoczył widzów

Tego rolnika znają chyba wszyscy w naszym kraju. Nic zresztą dziwnego. Andrzej z Plutycz pojawia się w niezwykle popularnym serialu - Rolnicy. Podlasie. W tym od kilku już lat możemy oglądać losy mieszkańców Podlasia, którzy prezentują w telewizji swoje gospodarstwa. Największą uwagę widzów skupia jednak i tak Andrzej z Plutycz. Ten doczekał się w sieci sporego grona fanów, ale i krytyków. Ci mają do bohatera serialu Rolnicy. Podlasie mnóstwo uwag. Część osób zarzuca mu, że nie dba o siebie i swoje gospodarstwo. Choć Andrzej z Plutycz ma też i sporo fanów. Odwiedzają oni jego miejscowość, a niektórzy przywożą nawet prezenty. Ostatnio gwiazdor rolniczego serialu zaskoczył widzów. Wszystko dlatego, że osiągnął niespotykany dla niego sukces!

Przygotowanie stanowiska | Pawelec robi robotę tatuaż

Rolnicy. Podlasie: widzowie zaskoczeni tym, co zrobił Andrzej z Plutycz

Zazwyczaj widzowie serialu Rolnicy. Podlasie zwracają uwagę na to, że Andrzej z Plutycz czego się nie dotknie, to zepsuje albo zrobi to źle. Ostatnio jednak bohaterowi popularnego serialu udało się zaskoczyć oglądających i to całkiem poważnie. Co takiego się wydarzyło? 

No i udało się panie Andrzeju metodą prób i błędów udalo się naprawi

Ludzie...co wy chcecie toż to drugi Mac Gaywer on zrobił z roweru spawarkę a Andrzej zrobił kapitalny remont zagrabiarki...

Dobry mechanik nie potrzebuje żadnych narzędzi, wystarczy siekiera,i jak mówi, ,,, będzie trzymać na pewno,,, i takich mechaników nam w kraju brakuje. Patrzcie się i uczcie się, bo będzie trzymać na sto procent.

- napisali widzowie pod filmem, który dodał Andrzej z Plutycz z serialu Rolnicy. Podlasie.

Czy to początek sukcesów znanego rolnika? A może to sytuacja, która prędko się nie powtórzy? O tym przekonamy się niebawem.