„Rolnik szuka żony” 2022. Kiedy jest pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać „rolnika”?

i

Autor: Instagram.com/rolnikszukazonytvp „Rolnik szuka żony” 2022. Kiedy jest pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać „rolnika”?

„Rolnik szuka żony” 2022. Kiedy jest pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać „rolnika”?

2022-09-17 17:45

Fani programu „Rolnik szuka żony” nareszcie doczekają się nowej edycji 2022. Popularne show, w którym mieszkańcy wsi szukają drugiej połówki nareszcie będzie można obejrzeć w telewizji. Emisja nowych odcinków „Rolnik szuka żony” została przesunięta o dwa tygodnie z powodu Mistrzostw Świata w siatkówce. Kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać pierwszy odcinek programu „Rolnik szuka żony”?

Pierwszy odcinek programu „Rolnik szuka żony” będzie można obejrzeć we wrześniu 2022 jak zawsze w telewizji publicznej. Godzina i dzień emisji kolejnych odcinków pozostaje niezmienna. Niedzielne wieczory znów zgromadzą przed telewizorami mnóstwo osób, które z zapartym tchem będą śledzić miłosne perypetie uczestników show. Początkowo pierwszy odcinek programu „Rolnik szuka żony” miał być wyemitowany 4 września 2022, jednak ostatnie dwie niedziele TVP nadawała mecze Polaków w ramach MŚ w siatkówce.

„Rolnik szuka żony” 2022. Kiedy jest pierwszy odcinek, o której godzinie i gdzie oglądać „rolnika”?

Pierwszy odcinek 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” jest już gotowy od dawna i czeka na emisję. Widzowie TVP będą mogli oglądać reality-show w każdą niedzielę począwszy od 18 września. „Rolnik szuka żony”, jak zawsze, będzie emitowany w niedzielny wieczór o godzinie 21:15

ZOBACZ TEŻ: Etna wije się na traktorze. W bikini, przy minusowej temperaturze śpiewa „Rolnika”. Musisz to zobaczyć!

„Rolnik szuka żony” 2022 – uczestnicy. Kto wystąpi w programie?

W 9. edycji programu „Rolnik szuka żony” wystąpi pięciu uczestników. A dokładnej pogram będzie miał czterech bohaterów i jedną bohaterkę. Widzowie poznają Klaudię, Tomasza K., Mateusza, Tomasza R. i Krzysztof. To właśnie oni otrzymali najwięcej listów i do nich zajrzy kamera TVP wraz z prowadzącą Martą Manowską.

Sonda
Będziesz ogladać "Rolnik szuka żony" 2022?
Roztańczony PGE Narodowy 2022 - MiłyPan, Bogdan Borowski i Defis zapraszają słuchaczy VOX FM