telewizja

Rolnik szuka żony: Marta Manowska przetrwa czystki w TVP? Wszystko jest już jasne!

2024-02-20 12:54

Po zmianach, które w ostatnich tygodniach zaszły w Telewizji Polskiej na wiele prezenterek i prezenterów padł blady strach. Nikt nie mógł być bowiem pewny swojej pozycji i tego, czy zostanie w stacji. Wiele osób zastanawiało się również, co z Martą Manowską, która prowadziła program "Rolnik szuka żony". Wszystko jest już jasne.

Rolnik szuka żony: Marta Manowska jest bezpieczna?

Program Rolnik szuka żony to jedna z flagowych produkcji Telewizji Polskiej. W ostatnich tygodniach zrobiło się o niej jeszcze głośniej za sprawą informacji o tym, że w programie mogłyby się pojawić osoby, które nie są heteroseksualne. Jednak nie tylko to wzbudza emocje u widzów programu. W związku ze zmianami, które zaszły w ostatnim czasie w TVP wiele osób zastanawiało się, czy ze stacją nie rozstanie się również Marta Manowska, która prowadzi program Rolnik szuka żony. Z publicznym nadawcą rozstali się bowiem m.in. pracownicy tworzący serwisy informacyjne. Czystki przeszło także Pytanie na śniadanie, z którego zniknęli wszyscy dotychczasowi prowadzący, którzy zostali zastąpieni nowymi parami. Czy miotła na Woronicza dosięgnęła również Martę Manowską? Wszystko jest już jasne.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Rolnik szuka żony: Marta Manowska zostaje w programie

Prezenterka Marta Manowska to jedna z najcieplej ocenianych prowadzących przez widzów. Ci cenią ją za podejście do bohaterów programu Rolnik szuka żony. Prezenterka poradziła sobie również znakomicie w programie Sanatorium miłości. Czy to jednak wystarczająco, żeby utrzymać się w Telewizji Polskiej, w której zachodzą zmiany? Okazuje się, że... tak! O to, czy Marta Manowska zostanie w programie Rolnik szuka żony zapytała ją ostatnio dziennikarka jastrzabpost.pl. Okazuje się, że prezenterka już w tym tygodniu będzie brała udział w zdjęciach do nowej edycji programu. Nie ukrywa przy tym, że cieszy się z tego, że znów będzie prowadzącą jednej z najpopularniejszych produkcji TVP. Prezenterka od marca znowu będzie również twarzą show Sanatorium miłości.