telewizja

Rolnik szuka żony: ta decyzja nie była łatwa dla Kamili. Dokonała złego wyboru

2024-06-29 23:14

Program Rolnik szuka żony od wielu lat cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. To bez wątpienia jedna z najpopularniejszych produkcji TVP. Doczekała się wielu szczęśliwych związków, a nawet dzieci. Nie wszystkim się jednak całkowicie powiodło. Popularna uczestniczka Rolnik szuka żony podjęła złą decyzję.

Rolnik szuka żony: Kamila Boś w tarapatach

Program Rolnik szuka żony to jedna z najpopularniejszych produkcji w TVP. Mało tego - w polskiej telewizji. To w tym formacie widzowie już od kilku lat mogą obserwować, jak zwykli rolnicy i rolniczki poszukują miłości. Wielu z nich w produkcji Rolnik szuka żony doczekało się połączenia serc. Niektóre związki zakończyły się ślubem, a inne nawet dziećmi. Nie wszyscy mieli jednak szczęście i znaleźli miłość w Rolnik szuka żony. To nie udało się m.in. Kamili Boś, która brała udział w ósmej edycji tego show. Ta zasłynęła wśród widzów, jako "królowa pieczarek". Bizneswoman miała wielu zwolenników, ale i dorobiła się niemałej grupy krytyków, którzy uważali, że hodowla pieczarek to nie rolnictwo. Ostatnio jednak gwiazda Rolnik szuka żony ma też jednak inne problemy.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Rolnik szuka żony: Kamila ma problem

Każdy wie, że praca na roli nie należy do najprostszych. Nie zawsze wszystko idzie bowiem po myśli gospodarza. O tym mogła się też przekonać Kamila z programu Rolnik szuka żony. Ta prowadzi swój profil na Instagramie, na którym obserwuje ją mnóstwo osób. Kamila dzieli się ze swoimi obserwatorami przemyśleniami na różne tematy, ale i opowiada o swoim życiu. Ostatnio przekazała przykrą informację. - Dużo stresu w tych pieczarkach. Trzy tygodnie temu podjęłam złą decyzję i teraz konsekwencje będziemy ponosić przez sześć tygodni. Może nie to, że nastawiam się negatywnie, ale wiem, że coś takiego nie jest jednorazowe - stwierdziła gwiazda Rolnik szuka żony. Mamy nadzieję, że nie chodzi jednak o coś bardzo poważnego i, że Kamili uda się wydostać z tarapatów!

Listen to "Balladyna. Juliusz Słowacki. Streszczenie lektur, problematyka, bohaterowie" on Spreaker.