Rozśpiewany Narodowy tylko w VOX FM

i

Autor: VOX FM/Canva Zobacz gwiazdy Roztańczonego PGE Narodowego w zaskakujących wykonaniach

Rozśpiewany Narodowy tylko w VOX FM. Zobacz gwiazdy Roztańczonego PGE Narodowego w zaskakujących wykonaniach

2022-09-12 11:16

Wielkimi krokami zbliża się największa impreza taneczna w Polsce. Roztańczony PGE Narodowy co roku przyciąga tłumy wielbicieli dobrej zabawy. Gwiazdy tego wydarzenia możecie usłyszeć i zobaczyć w nietypowych wykonaniach na antenie oraz YouTube VOX FM.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - gwiazdy wystąpią w VOX FM

Co roku na scenie Roztańczonego PGE Narodowego zobaczyć możemy największe gwiazdy. Największy festiwal muzyki tanecznej w Polsce tym razem w innej odsłonie niż wcześniej. Zobaczycie gwiazdy, które biją rekordy popularności w Polsce. Organizatorzy postawią dwie sceny na jednej scenie podczas jednego wieczoru! A tego jeszcze nie było.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022 - ARTYŚCI, PROGRAM, BILETY, TRANSMISJA 1.10.2022

Skolim śpiewa "Ostatni raz zatańczysz ze mną" Tribbsa - tylko w VOX FM

Tegoroczna edycja odbędzie się 1 października (sobota). A z radiem VOX FM już teraz możecie przygotować się do tego wydarzenia. Na naszej antenie cały czas zgarnąć możecie bilety na to wyjątkowe wydarzenie - wystarczy uważnie nas słuchać przez cały dzień! Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe spotkania z gwiazdami tego wydarzenia. Artystów, którzy wystąpią na scenie Roztańczonego PGE Narodowego, możecie usłyszeć w zupełnie zaskakujących wykonaniach. Top Girls śpiewające największy przebój Milano? A może Skolim wykonujący hit Tribbsa? W Rozśpiewanym Narodowym wydarzyć może się wszystko! Słuchajcie programu W Samą Porę (pon-czw) po godzinie 20:00 oraz śledźcie uważnie nasz kanał na YouTube [KLIK] po więcej niezwykłych aranżacji.

CZYTAJ TAKŻE: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - Top Girls zaprasza słuchaczy VOX FM

Justyna z Top Girls niemal nago pozuje do zdjęć. Ciało jak marzenie!

Sonda
Czy pójdziesz na Roztańczony PGE Narodowy 2022?