Roztańczony PGE Narodowy 2021. Gdzie i o której oglądać koncert?

2021-09-23 11:56 AM.
Roztańczony PGE Narodowy 2021. Gdzie i o której oglądać koncert?
Autor: materiały prasowe Roztańczony PGE Narodowy 2021. Gdzie i o której oglądać koncert?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 już 25 września. Tego dnia w warszawie wystąpią gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny disco, pop i rap. Ci, którzy nie zdarzyli kupić biletów będą mogli obejrzeć imprezę w internecie. Gdzie i o której godzinie rozpocznie się transmisja koncertu Roztańczony PGE Narodowy 2021?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 to jedna z największych plenerowych dyskotek w Polsce. Bilety na tegoroczną, 5 edycję rozeszły się, jak świeże bułeczki. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się 25 w Warszawie zastanawiają się czy koncert Roztańczony PGE Narodowy 2021 będzie można obejrzeć w telewizji. W tym roku transmisja koncertu będzie dostępna tylko w internecie. Na scenie Roztańczonego PGE Narodowego 2021 nie zabraknie króla disco polo czyli Zenka Martyniuka z zespołem Akcent ale także Tomasa Andresa i Modern Talking Band. Wystąpi też Popek Monster, Kubańczyk i Blonsky. Pełny skład znajdziecie tutaj. A gdzie oglądać Roztańczony PGE Narodowy 2021?

ZOBACZ TEŻ: Roztańczony PGE Narodowy 2021 – bilety rozeszły się, jak ciepłe bułeczki. Wejściówki tylko w VOX FM!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ. Prawda czy fikcja? Czy to wydarzyło się naprawdę? Te historie oszukały niejednego

Pytanie 1 z 10
Czy Drakula naprawdę żył i żywił się krwią?

Roztańczony PGE Narodowy 2021. Gdzie i o której oglądać koncert 25 września?

Roztańczony PGE Narodowy 2021 odbędzie się w sobotę 25 września.  W tym roku transmisja koncertu będzie dostępna tylko online w formie PPV. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się na płycie PGE Narodowego mogą np. zaprosić znajomych i urządzić domówkę. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00. Transmisja jest płatna - 8.99 zł i dostępna pod tym linkiem.

Roztańczony Narodowy_MIG

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?