Roztańczony PGE Narodowy 2022 relacja z imprezy

i

Autor: VOX FM Roztańczony PGE NArodowy - gdzie obejrzeć relację z imprezy?

Roztańczony PGE Narodowy 2022 - relacja VOX FM! Zobacz jak wyglądała największa impreza taneczna w Polsce oczami naszej kamery

2022-10-07 13:34

Ta impreza co roku przyciąga fanów muzyki tanecznej z całej Polski. Roztańczony PGE Narodowy 2022 według informacji organizatorów sprzedał się w 100% co oznacza, że publiczność na stadionie wypełniona była po brzegi. W tym roku oglądać mogliśmy dwie sceny - disco oraz rap/pop. Zobaczcie relację z imprezy.

Roztańczony PGE Narodowy 2022 gdzie obejrzeć?

Ta impreza co roku przechodzi do historii, nie inaczej było tym razem. Jak zwykle tłumy fanów disco polo przyciągnęły pod największą taką scenę w Polsce czyli Roztańczony PGE Narodowy. Radio VOX FM jest wszędzie tam gdzie nasi słuchacze bawią się najlepiej, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć. Impreza nie była transmitowana na żywo, ale już w ten piątek (7 października) jej zapis będzie można obejrzeć na antenie kanału TVP2. Według ramówki emisja koncertu rozpocznie się o godzinie 20:45 i potrwa do 23:15. Dla tych, którzy przed telewizorem oczekują na muzyczną ucztę mamy coś specjalnego - relację z Roztańczonego PGE Narodowego 2022 w obiektywie kamery VOX FM. Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Chciał wkręcić żonę, ale o tym zapomniał... Tego jeszcze nie było! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów